I nie wódź na pokuszenie – czyli sexi bielizna dla wyjątkowych pań

najnowszy szyk i trendy

I nie wódź na pokuszenie – czyli sexi bielizna dla wyjątkowych pań

Piękna kobieta to nie tylko kobieta dbająca o siebie, ale także gustownie ubrana. I nie idzie w tym przypadku tylko o strój na co dzień, ale także stosownie dobraną bieliznę. Wiele pań nie uświadamia sobie, jakie bielizna – zwłaszcza sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieważne czy posiadamy doskonałą figurę, czy mogłaby być nieco lepsza – sexowna bielizna na każdej pani wygląda fantastycznie i powoduje, że czuje się ona piękna.

Seksowna bielizna (finezyjna bielizna erotyczna) odznacza się paroma cechami. Co najważniejsze jest

Kobieta w bieli

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

odpowiednio dopasowana – to znaczy doskonale przylega do ciała, nic niepotrzebnie nie wisi i nie odstaje. Równocześnie tego rodzaju bielizna musi zwracać uwagę na kobiece atuty, a kamuflować wszelkie

Pozująca kobieta

Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

niedoskonałości. Kolejną kwestią jest tkanina (zobacz cena wełny parzonej lana cotta) z jakiej wyprodukowany jest tego rodzaju strój – na pewno niezbędne są w tym przypadku koronki – im więcej koronek, tym lepiej. Dzięki nim bielizna wydaje się bardziej zwiewna i delikatna, przede wszystkim jednak jest niezwykle kobieca.

Oczywiście tego rodzaju strój świetnie wygląda także wtedy, gdy jest wykonany z tego gatunku materiału jak jedwab czy satyna. Istotne jest przy tym, by zwracał uwagę, czyli był nie tylko należycie skrojony, ale również zdobiony. Wreszcie ważną sprawą jest także kolorystyka. Piękna, seksowna bielizna – zwłaszcza bielizna erotyczna damska (odważna bielizna) – to dominacja czerwieni oraz klasycznej czerni. W tych odcieniach każda pani prezentuje się niezwykle kusząco i atrakcyjnie.

Nowoczesna bielizna dla pań jest bardzo urozmaicona – panie mogą wybierać już nie tylko standardowe majteczki i stanik, ale również bardziej uwodzicielskie stringi i boskie gorsety. Hitem jest również bielizna modelująca sylwetkę, dzięki której można spłaszczyć odstający nieco brzuszek lub podnieść piersi. Tego typu rozwiązanie powinno stanowić uzupełnienie standardowego ubioru zwłaszcza wtedy, kiedy zamierzamy za jego pomocą podkreślić naszą urodę. Bielizna, zwłaszcza latem jest oczywiście widoczna spod prześwitujących zwiewnych bluzek czy spódnic, dlatego panie powinny zadbać, by nie psuła pożądanego efektu. Wystarczy zainwestować w eleganckie staniki i podwiązki, a każdy mężczyzna nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. My zaś będziemy czuły się olśniewające i piękne.