Sprawdź co w trawie piszczy czyli płaszcze na wiosnę.

najnowszy szyk i trendy

Sprawdź co w trawie piszczy czyli płaszcze na wiosnę.

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną.

Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciężkie rzeczy i otwórzmy się na nową garderobę.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł, więc nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas (https://mazoretka.pl/), a zapewne znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Zwolnijmy miejsca na półkach i popakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzeczki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale zwiewnych płaszczach, które będą idealne do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na wkładanie płaszczy mamy tak w rzeczywistości tylko ze dwa miesiące. A że z pogodą różnie bywa, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących tygodniach całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie bójmy się, drogie panie i już gotujmy portfele, aby w najbliższym czasie glamour.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z dawnych lat. Przetrząśnijmy, więc zasoby naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy w nich znaleźć i dopasować do obecnych modowych wariacji. Na przekór porze roku, która jest najczęściej bogata w barwy rodzącej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy fanek jaskrawych odcieni takie praktycznie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać ile będzie chciał. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są duże i gruby pas podkreślający zgrabną figurę, znów będą obecne w naszych miastach.

Tkaniny, z których wykonane będą płaszcze, zachwycą panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne artykuły, które o tej porze roku uczynią z Ciebie boginię.