W jaki sposób centra handlowe w stolicy Wielkopolski, a także te w innych większych miejscowościach, starają się przyciągać nowych konsumentów

najnowszy szyk i trendy

W jaki sposób centra handlowe w stolicy Wielkopolski, a także te w innych większych miejscowościach, starają się przyciągać nowych konsumentów

Centra handlowe od ładnych paru lat przyciągają elegantki, które planują zakupić nie tylko nowe spodnie, kardigany, kurtki czy obuwie, lecz także i zrelaksować się w czasie picia wspaniałej kawy w cukierni albo przy oglądaniu witryn pełnych modnych ciuchów. Sprzedawcy dobrze wiedzą, w jaki sposób przyciągać reprezentantki płci pięknej i sprawiać, by wydawały nawet po kilkaset złotych.

galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co innego panowie – oni już z zasady, a może nawet przyzwyczajenia, raczej nie lubią zakupów, więc trzeba ich podstępem zwabiać do butików z konfekcją męską. Kupony rabatowe oczywiście nie przyciągną panów do galerii handlowych zlokalizowanych na terenie Poznania lub innego dużego miasta, ale bony upominkowe sprzedawane przez część butików już jak najbardziej. A poza tym przedstawiciele męskiej części społeczeństwa z chęcią przychodzą do centrów handlowych np. wtedy, gdy tamtejsze dyskonty organizują okresowe wyprzedaże elektroniki. Warto jednakże pamiętać o tym, że do hipermarketu przychodzi się też po to, by przyjemnie spędzić wolne popołudnie.

I tutaj na kupujących czekają takie atrakcje, jak np. czasowe prezentacje wyjaśniające działanie maszyn zaprojektowanych przez starożytnych bądź przedstawiające ważne dla ludzkości wynalazki znanych naukowców.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Zobacz i sprawdź odżywanie przy cukrzycy koniecznie, w tym miejscu jest coś, co najprawdopodobniej również będzie równie ciekawe.

W tego rodzaju sklepach uzupełnia się również formularze PIT-ów, poznaje zasady zbilansowanego sposobu żywienia czy w końcu wykonania perfekcyjnego makijażu. Natomiast panie po pięćdziesiątce czy sześćdziesiątce chętniej przyjeżdżają do galerii w czasie, kiedy mogą poznać praktyczne wskazówki znawców najnowszych trendów. Jeśli galeria handlowa w centrum albo na obrzeżach Poznania organizuje niedzielne zakupy ze stylistką (efekty mogą być znakomite), to część reprezentantek płci pięknej wyda więcej oszczędności i kupi tym samym więcej atrakcyjnych kreacji, wybranych rzecz jasna przez profesjonalistę.

Moda przemija, ale pewne sugestie można wykorzystać przy kupnie ubrań na kolejny sezon. A zakupy ze stylistką (twojapesa.pl/oferta/) można zarekomendować zwłaszcza tym kobietom, które pragnąć coś zmienić we własnym wyglądzie, lecz w ogóle nie mają pojęcia od czego zacząć, jak również nie wiedzą, które sukienki czy sweterki i żakiety najlepiej będą pasować do konkretnej sylwetki czy stylu uczesania.