Jakie stroje kąpielowe mogą być zalecane dla kobiet o bardziej obfitych kształtach?

najnowszy szyk i trendy

Jakie stroje kąpielowe mogą być zalecane dla kobiet o bardziej obfitych kształtach?

Wszystkie dziewczyny, jakie chcą chodzić na basen, muszą wykorzystywać odpowiednie stroje. Mogłyby się one rozróżniać na jedno albo dwuczęściowe. Warto jednak pamiętać, że producenci proponują interesantom wiele różnorodnego rodzaju strojów, jakie nie na każdej kobiecie będą prezentować się dobrze.

Przez wiele lat największą popularnością cieszyły się wersje jednoczęściowe. Aktualnie takie stroje kąpielowe odróżnia przeważnie fakt, że prawidłowo wyglądają w nich również panie mogące pochwalić się figurą modelki, jak i panie o trochę bardziej obfitych sylwetkach. W sklepach można odnaleźć jednoczęściowe kostiumy, jakie unoszą biust, efektywnie maskują zbyt wystający brzuch oraz ślicznie formują wcięcie w talii.
Młoda kobieta

Autor: Marianne Ubaleht
Źródło: http://www.flickr.com

Alternatywą kostiumu może być klasyczne bikini. Jest to strój dwuczęściowy, którego miseczki uszyte zostały z kawałków materiału w kształcie trójkąta.

Interesuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło kurtki wojskowe a znajdziesz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Na biuście utrzymują je cienkie sznureczki, jakie przywiązuje się nie tylko od tyłu, lecz również na szyi. Należałoby pamiętać, że strój taki sprawdzi się jedynie w przypadku właścicielek mniejszego biustu, gdyż subtelne sznureczki mogą nie poradzić sobie z przytrzymywaniem dużych, a przez to niezbyt lekkich piersi na właściwym miejscu. Jedną z najwygodniejszych form, którą mogłyby mieć stroje kąpielowe to tak zwane tankini. Top to koszulka o sportowym kroju, jaka skutecznie zakrywa brzuch.

Kostium taki poleca się zatem wszystkim tym paniom, których celem jest ukrycie zbytnio mocno odstającego brzucha. Jest to dwuczęściowy kostium kąpielowy, jaki może zapewniać luksus związany z zakładaniem kostiumu jednoczęściowego.