Kolczyki stworzone z bursztynu – a więc, kolczyki zrobione z klasą!

najnowszy szyk i trendy

Kolczyki stworzone z bursztynu – a więc, kolczyki zrobione z klasą!

Bursztyn to tak zwana kopalna żywica, pochodząca z drzew iglastych, która dobrze znana jest człowiekowi od wielu, wielu lat. Jak to się okazuje, samiutkich odmian tego konkretnego surowca powstało w okolicy 60, choć przeciętny człowiek nie odróżnia ich, koncentrując się na fakcie, jak on wygląda oraz najbardziej często jak prezentuje się na różnego rodzaju biżuterii, wewnątrz tego na interesujących nasze osoby dzisiaj kolczykach.

kolczyki z bursztynu

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
..

Biżuteria na letnie festiwale

Autor: Diva
Źródło: Diva
Kolczyki z bursztynu mają możliwość przybierać bardzo przeróżne kształty i posiadać przeróżne dodatki, które uzupełniają bursztyn, bądź nawet i akcentują go, wyciągając jego naturalne piękno. Tego rodzaju biżuteria może posiadać każdy typ „rdzenia”, czyli elemenciku, na którym ów bursztyn razem z dodatkami bywa zamieszczony.

Interesują Cię dalsze wpisy na ten temat? To świetnie, ponieważ z przyjemnością przygotowaliśmy dla Ciebie dalsze ciekawe wpisy.

Może to być wszyściutko – żółte oraz białe złoto, srebro, żelazo, metal i cokolwiek nadaje się, do wkładania do wnętrza uszu. kolczyki wraz z elemencikami bursztynu jak to już wspomnieliśmy mają możliwość posiadać różne kształty, takie jak na przykład: kwiatki, łezki, czy też kuleczki, nie wspominając już o kolczykach, typu „Handmade”, które to tworzone bywają własnoręcznie, a które dzięki temu posiadają indywidualne wzornictwo, często niewiarygodnie bogate oraz przystosowane do nas samiutkich. Warto napomknąć, że kwoty za tego rodzaju biżuterię bywają bardzo różne – wszyściutko jest zależne od rodzaju napomkniętego rdzenia, oraz wielkości samiutkiego bursztynku.

Zwykle jednakże za malutkie kolczyki typu ćwieki stworzone z prawdziwego sreberka, wykosztujemy się wewnątrz okolicy pięćdziesięciu złotówek, jednakże jeśli chodzi o te typu „handmade” no to jesteśmy zmuszeni się przygotować na wyższy koszt, nawet kilkunastu stówek złotówek.