Który biustonosz wybrać?

najnowszy szyk i trendy

Który biustonosz wybrać?

Nierzadko narzekasz na swój stanik? Jest krępujący? Spłaszcza ci biust czy uciska? Przeczytaj nasze rady.
Panie mają czasem ambaras z doborem właściwego stanika do rozmiaru i kształtu ich biustu.

adidasy

Autor: Clarks

Częstokroć narzekamy, że nasz biust jest za mały albo zbyt duży, że nie można założyć każdej bluzki, albowiem nie wyglądamy w niej tak, jak byśmy pragnęły. Znamy te kłopoty bardzo dobrze, dlatego przygotowaliśmy dla was kilka porad, jaki biustonosz zakupić, ażeby otrzymać pożądany wynik. Stanik bezszwowy – jest cienki, gładki i niezwykle dyskretny oraz wygodny.

Ta oferta e-vemco miernik światłowodowy jest bardzo interesująca i jeśli poszukujesz większą ilość wiadomości na omawianą tu kwestię, to odnajdziesz je tutaj.

Polecamy wkładać go pod delikatne i przylegające do ciała odzienia. Gdy nie potrzebujesz, by stanik odznaczał ci się na okryciu, to będzie to doskonały wybór. Biustonosz plunge – termin plunge po angielsku znaczy zanurzyć się, zaś biustonosz rodzaju plunge to taki, jaki ma za zadanie wyrzeźbić ładny, dekolt. Posiada miseczki o ukośnych cięciach, niziutko wycięte, ich linia biegnie na ukos poprzez piersi, są połączone wąskim łączeniem . Biustonosz plunge bywa usztywniany albo nie.

Bardotka – jest to stanik usztywniany całkowicie. Częstokroć występuje jako model bez pasków. Dzięki sztywnej konstrukcji podtrzymującej powiększa biust, przydaje mu ładny kształt jak też zbiera piersi bliżej siebie tworząc tak zwany wynik „rowka”. Idealny tak dla pań o ogromnym jak również małym biuście. Warto zakładać go pod kiecki albo bluzeczki z dużym dekoltem.
Stanik z fiszbinami – innymi słowy usztywniany z pomocą plastikowych lub metalowych drutów. Sprawdza się szczególnie przy obfitym bądź obwisłym biuście. Do zestawu warto dopasować stringi damskie – (zobacz więcej).