Jaką koszulę założyć gdy doskwierają wysokie temperatury? Wakacyjny strój do pracy.

najnowszy szyk i trendy

Jaką koszulę założyć gdy doskwierają wysokie temperatury? Wakacyjny strój do pracy.

Już blisko lato a wraz z nim zbliżają się wysokie temperatury. Nadchodzi też ciężki czas dla osób pracujących w miejscach, w których od mężczyzn wymaga się eleganckiego stroju – w instytucjach publicznych. Koszula jest istotnym elementem tego stroju. A wtedy rozstrzyga się kwestię zasadniczą – czy z krótkim a kiedy z długim rękawem?

czarna koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Modne koszule męskie najczęściej występują w dwóch wariantach – z długim i krótkim rękawkiem.

Powyższy interesujący fakt (http://fabrykaoptyka.pl/) tworzyliśmy dla Ciebie niebywale pieczołowicie. Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu i wejdziesz na naszą nową stronę.

Koszule z długim rękawem powinni zakładać do pracy ci mężczyźni, których obowiązuje biurowy dress code – stylowe koszule męskie. Nawet w gorące dni nie można powinno się ubierać koszuli z krótkim rękawem (tak jak szortów). Ogromny plus to klimatyzowane biura, natomiast jeśli w miejscu pracy pracuje tylko wentylator, który nie radzi sobie z chłodzeniem pokoju, najlepiej sprawdzą się oczywiście koszule z przewiewnych tkanin. Świetny gatunkowo garnitur i oddychająca koszula pomogą wytrzymać wysokie temperatury. Koszula z długim rękawem to również obowiązkowa pozycja na wszystkich oficjalnych uroczystościach i istotnych okazjach jak matura, egzaminy na studiach czy rozmowa kwalifikacyjna. utrwalmy tę zasadę – zawsze, kiedy mężczyzna ubiera marynarkę, powinien włożyć również koszulę z zaakcentowanymi mankietami. A kiedy można sobie pozwolić na koszulę z krótkim rękawem? Na wakacjach, kiedy ubieramy ją do jasnych, lnianych spodni, sandałów lub mokasynów i okularów (salon optyczny wrocław) przeciwsłonecznych. Ewentualnie na działkę czy wypad za miasto. Takiej koszuli nigdy nie wkładamy do środka spodni, nie wkładamy też do niej żadnych formalnych dodatków. Traktujemy ją zupełnie jak klasyczną koszulkę z krótkim rękawem.


Jeśli przed nadchodzącym sezonem rozważamy zakup kilku koszul pasujących do garnituru, który nosimy, warto odwiedzić sklep z koszulami zabierając nasze marynarki.

koszula

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Ekspedientka na pewno dobierze kolory czy odcienie. Widząc garnitur i przymierzając wszystkie elementy stroju razem, od razu można ocenić, czy wszystko współgra i ewentualnie od razu dobrać pasujący krawat czy poszetkę. Pamiętajmy, że modne koszule męskie, których jest teraz naprawdę sporo, to nie tylko te występujące w bezpiecznych, nudnych kolorach, ale też te, które współgrają z garniturem i stworzą razem zaskakująco ładną, spójną kombinację, chociaż ich zestawienie na pierwszy rzut oka nie było oczywiste. Sprawdzony sklep z koszulami na pewno przedstawi nam szeroki wybór niezależnie od naszych preferencji i od tego, czy zatrzymamy się na bezpiecznej klasyce czy skierujemy się w stronę ekstrawagancji – link.