Ciuchy, akcesoria – co dziś założyć?

najnowszy szyk i trendy

Ciuchy, akcesoria – co dziś założyć?

Wiele z nas wielokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i wiele innych ubrań. moda ewoluuje szybko i warto za nią podążać. Nie powinno to oznaczać zmiany całej garderoby co sezon, ale parę strojów, które zawsze są na czasie i mogą stanowić znakomitą bazę stroju warto mieć.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Małe czarne sukienki (zobacz producent sukienek) należą do tej grupie. Ewoluują ich fasony – raz są obcisłe, raz rozkloszowane. Zależnie od aktualnych trendów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a czasami nie mają ich w ogóle. Dekolt, albo wycięte plecy. Stała jest tylko ich długość – nad kolano, albo trochę krótsze. Takie sukienki zawsze pasują. Dobrze dobierając akcesoria można dostosować je do każdej okazji. Sukienki to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.

spódnice

Autor: Americanos
Źródło: Americanos

Sukienki wieczorowe to osobny temat. Nawet jeśli nie zaliczamy się do grupy często wybierających się na eleganckie bankiety czy do opery, wypada posiadać w garderobie dwie, trzy sukienki wieczorowe. Nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się sposobność by się wystroić. Postawmy raczej na prosty fason, bo wszystko można zmienić dodatkami. Skierujmy też uwagę na to, by sukienki te były dobrze dopasowane. W końcu na bankiecie mamy się wspaniale bawić, a nie co chwilę podciągać opadającą suknię.

Dobrze jest swoją garderobę wzbogacić o żakiety – i tuniki. To doskonałe dopełnienie dżinsów a będziemy prezentować się szykownie. Żakiety podkreślają talię, a oryginalne tuniki doskonale maskują zbyt okrągłe biodra.

Dobrze jest posiadać w garderobie także koszule damskie w sklepie, ale i koszule męskie. Te pierwsze sprawdzą się wspaniale do biura, a męskie – włożone na górę od bikini, związane paskiem – jako dodatek do szortów – to doskonały strój na weekend. Moda modą, ale klasyczne podstawy zawsze się sprawdzają i warto je mieć w garderobie.