Jaki kupić podarek na 18-stkę?

najnowszy szyk i trendy

Jaki kupić podarek na 18-stkę?

Dzisiejsza młodzież ma praktycznie wszystko. A czego nie ma, to może sobie nabyć. W związku z tym dowolny prezent dla takiego świeżutkiej daty dorosłego może być nietrafiony. Można nie wstrzelić się w gust. Woń perfum może nie odpowiadać, woda po goleniu może powodować podrażnienia, zaś bajerancki balsam do ciała może uczulać. Podobnie samo może być z ciuchami Rebel.

Okulary

Autor: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Można kupić zły rozmiar (a za mała bluzka może powodować fontannę łez, melancholię oraz projektowanie restrykcyjnej diety skomplikowanej tylko z listków sałat u osiemnastoletniej dziewczyny), frajerski odcień (Twój chrześniak może prosto w twarz stwierdzić, że nie przyodzieje tego badziewia) czy też zupełnie niemodne okulary badanie wzroku wrocław Ray Ban (a to dopiero jest tragedia!). Lepiej odpuścić sobie takie pomysły, to nazbyt ryzykowne. Jeśli fundniemy chrześniakowi jakikolwiek gadżet elektroniczny Razer, to sytuacja może być taka sama. Zaś zakupując książkę, płytę CD czy DVD – istnieje niebezpieczeństwo, że młody/-a już ją posiada – zobacz koniecznie.

W jaki sposób rozwiązać ten gordyjski węzeł? Najłatwiej, bo jak nie wiemy o co chodzi, to na pewno idzie o….kopertę. Ze stosownym wkładem, naturalnie. Chrześniak bądź chrześnica będzie mógł kupić sobie coś, co go z pewnością ucieszy. A być może zbiera na prawo jazdy, wóz, wczasy z paczką przyjaciół albo na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi pieniędzy z osiemnastkowych kopert przybliży się do realizacji własnych planów. Z tej przyczyny podarek w postaci pieniędzy jest najlepszym rozwiązaniem.

Ile dać na osiemnastkę? Wszystko zależy od stanu twojego portfela. Z drugiej strony nie ulega wątpliwości, iż chrzestnemu powinno się dać więcej. Osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, więc i kwota w kopercie musi być życiowa. Ale przejdźmy do konkretów. Kiedy zarabiasz malutko, to 200 zł to taka przyzwoita sumka. Przyjmuje się jednak, iż 500 – 1000 zł to jest w sam raz. Usatysfakcjonuje solenizanta oraz nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Jednakże rzecz jasna można zaszaleć oraz zaszpanować większą kwotą – no w końcu, kto zamożnemu zakaże ;). Ale tak na poważnie, należy być rozsądnym oraz dopasować kwotę do swojego stanu na koncie. A w razie konieczności – odłożyć lub pożyczyć. Najistotniejsze, żeby robić to z głową! Dorzućmy do koperty jakiś pamiątkowy drobiazg (przykładowo ramki tradycyjne) – więcej na Taniomania.pl.