Nieśmiertelne sukienki

najnowszy szyk i trendy

Nieśmiertelne sukienki

Wakacyjny czas to okazja, by założyć na siebie coś maksymalnie kobiecego. Podaruj sobie i mężczyznom radość, chowając do szafy spodnie i wdziewając sukienkę! To niezwykle uniwersalna rzecz, właściwa na wiele okazji. Wesele, impreza, oficjalna wizyta – sukienka sprawdzisię świetnie we wszystkich sytuacjach A co jest modne w tym sezonie?, jeśli chodzi o sukienki na wesele.

weselna stylizacja

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Na początek coś klasycznego.

Czy masz chęć zgłębić omawiane zagadnienie? Jeżeli tak, to kliknij w rekomendowany link (https://e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-zlota-749.html), a zapewne znajdziesz tego typu informacje, które okażą się niezwykle pomocne.

mała czarna, dzieło życia coco chanel, z powodzeniem odegra rolę zarówno sukienki koktajlowej, jak i stroju na oficjalne wizyty. Specjaliści podkreślają, że teraz trzeba zmienić odrobinę wzorzec i decydować się odmiany białą i czerwoną. Zwłaszcza rekomendują małą malinową, rubinową lub koralową.

Sukienki koktajlowe w tych odcieniach olśniewająco prezentują się w towarzystwie złota, czerni i srebra i takie też dobierz dodatki. Wyjątkowa okazja, jaką jest przyjęcie po ślubie ( mowa tu o ubraniu dla druhny lub gościa), wymaga stonowanych i niezbyt wzorzystych kreacji. Stąd też mała rubinowa, uszyta w jednokolorowej tonacji, wdzięcznie odegra rolę sukienki na wesele (zobacz również sukienka na wesele) (propozycje stylizacji na wesele).

Z Ameryki przyszła do nas moda na sukienki z dzianiny i krótkie, gorsetowe modele. Na amerykańskich chodnikach przeważają wielobarwne prążki, hafty i kraty. W Polsce tego lata panować na pewno mają żywe i słoneczne barwy pastelowe. Trendy będą też krzykliwe wzory i desenie z figurami geometrycznymi. Lekkie, zwiewne pastelowe i jaskrawe sukienki wizytowe (idź do mojej strony) da się narzucać na strój kąpielowy, modnie i odpowiednio kolorystycznie dopasowany. To bez dwóch zdań będzie krzyk mody na nadbałtyckich plażach .