Moda męska na każdą okazję

najnowszy szyk i trendy

Moda męska na każdą okazję

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast uskarżać się na ograniczenia, korzystniej będzie owe zasady przyswoić. Nagle może się okazać, że to co na pozór blokowało – było idealną lekcją stylu i w przeciwieństwie do kobiet – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Na dodatek, możemy przy tym zachować własny styl i zamiłowanie do mody. O czym powinniśmy pamiętać?

Moda męska

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Garnitur to podstawa wyposażenia szafy każdego mężczyzny.

Jeśli myślisz, że ten materiał jest godny zainteresowania, to co stwierdzisz, kiedy przeczytasz więcej wiadomości z tego źródła?. Po prostu kliknij tutaj i sprawdź.

Miejmy na uwadze, iż wbrew pozorom najbardziej uniwersalnym nie jest czarny, lecz granatowy garnitur. To kolor, który znakomicie sprawdza się przez cały rok. Do takiego garnituru dobierzmy koszule: białe, kremowe i bladoniebieskie. Najlepiej prezentują się z gładkimi krawatami.

Koszule męskie, niby tak oczywisty element męskiej garderoby, też może sprawić nie lada problem. Wystarczy otworzyć szafę,by ujrzeć kolorowe i kupione pd wpływem impulsu wzory. O wartości koszuli świadczy jakość włókien, zrezygnujmy zatem ze sztucznych, poliestrowych materiałów.

Aby koszula spełniała swoje zadanie należy ją dobrze dopasować do potencjalnego właściciela. Szczupli mężczyźni mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, zaś panowie o bardziej pokaźnych gabarytach muszą uważać, by koszula nie była zbyt szeroka – odstający kołnierzyk fatalnie wpłynie na wygląd krawata. Ciekawą ofertę koszul posiadają w sprzedaży sklepy internetowe. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę: koszule mkoszule (eleganckie koszule damskie)sklep internetowy (polecam: na koszule-meskie.sklep.pl), a z całą pewnością odnajdziemy interesujący model.

Jeżeli o dodatkach mowa, tutaj mamy większe pole do popisu. Dobierając formalny strój, bywa, że nie pamiętamy o dopasowaniu właściwego paska do spodni. Najlepiej, by posiadał skromną, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które planujemy założyć. Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na męskie paski skórzane (użyteczny link), z większymi klamrami. Kolor może świadomie wyróżniać się na tle stroju.

W kwestii krawata, najbardziej odpowiedni na wszelakie okazje jest krawat gładki, w jednolitym kolorze. Możemy jednak ”zaszaleć” z wzorem czy żywym kolorem. Oryginalnym dopełnieniem stylizacji są spinki. Dla lotników, matematyków, muzyków… Każdy mężczyzna znajdzie model zgodny ze swoją profesją, hobby i stylem.