Dobieramy torebkę do ubrania czy szpilek?

najnowszy szyk i trendy

Dobieramy torebkę do ubrania czy szpilek?

Torebka kobieca stanowi wizytówkę płci pięknej. Aktualnie torebka nie służy już tylko do pakowania przedmiotów takich jak telefon, pieniądze, kosmetyki. czy klucze. Wielu stylistów zgodzi się, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i dobrym smaku nowoczesnych dam. Twórcy mody kuszą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz majstersztykiem torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa

Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc podążyć za modą, musi wciąż dopracowywać swoją ofertę produktową, a jest w czym kaprysić, gdyż krojów torebek jest coraz więcej: od ogromnej klasycznej torebki, kopertówki, z różnorodnych tworzyw, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

Dawniej wybierano torebkę do koloru i fasonów butów.

Nie masz ochoty zakończyć interesującego zagadnienia na jednym wpisie? W takim razie zachęcamy do nowych – kliknij w źródło koszulki z nadrukiem online i przenieś się na analogiczną witrynę.

Aktualnie moda narzuca nieco inne trendy: buty i torby nie muszą mieć takiego samego koloru ani być z tego samego materiału, należy bowiem pokłócić się z monotonią. Białogłowe, które interesują dodatki, wybierają najczęściej torebki do tonu ubioru. Torebka jako element stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być na przykład o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.

Mimo wszystko dużo dam upiera się na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym paradoksalnego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, sylwetka, styl i gust, a nawet nastrój. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z umiarem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może spowodować odmienny efekt od oczekiwanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety preferują torebki uniwersalne, które pasują zarówno do większości ich kreacji, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być dopasowana pod odcień kreacji. Istotny jest klasa, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest wykonana. Wybór modelu torebki wynika też często z upodobaniem do marki, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie potrafią udać się na miasto bez torebki David Jones.

Kliknij tu, sprawdź ofertę czapka z nadrukiem na zamówienie naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo niskie ceny, zatem nie będziesz żałować!

Pamiętajmy jednak, iż idealnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze być zestawiona z krecją bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.

Źródło: Torebki Damskie