Barwne chodzenie w niezwykłych butach

najnowszy szyk i trendy

Barwne chodzenie w niezwykłych butach

Przyszło ciepło więc nareszcie oddychamy bez oziębłości. Nie blokują ciebie zimowe płaszcze i nie ocierają grube kozaki. Ubieramy z uśmiechem zwiewne spódnice, tęczowe kamizelki, abażurowe sweterki oraz nasycone barwami, leciutkie sandały.

Pantofle na każdą okazję
W niejednej damskiej szufladzie są fantazyjne, szczególne i kolorowe buty, bo to doniosły detal kreacji, zwłaszcza kiedy jest ładnie. Podczas wakacji najbardziej uwielbiamy śmigać w pantoflach, bo uwidacznia się przez nie opalenizna, świeżo udekorowane paznokcie i są to buty zwykle wygodne. Miłe letnim temperaturom sandały damskie bywają dziś wprost oszałamiające. Tyle jest najróżniejszych odmian. Sandały na płaskiej cholewce, lub na małej koturnie, a nawet na wysokich obcasach. Zobaczymy niezwykłe rodzaje. Skórzane, z tkaniny, z gózikiem, zawiązywane na rzemyk, czy gumkę, z kokardką, z kamykami, muszelkami czy błyszczącym sygnetem. Na pewno sandały damskie możemy kupić na różną imprezę. Prezentują się kobieco do wyjściowej sukienki lub oficjalnie do służbowej spódnicy, rekreacyjnie do krótkich spodenek lub nieco zakryte do jeansów.

Czy nasz post przypadł Ci do gustu? Zaloguj się więc na naszą świeżą stronę – tam można zobaczyć tutaj nasze atrakcyjne wpisy.

Klapki to obuwie najbardziej wypoczynkowe. Pójdziemy w nich wiele godzin i przetańczymy całą nockę – przejdź do .

sandaly damskie

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Przełomowe kolory
Z pewnością szczególne kolorowe buty potrafią dodać klasy jednolitej kreacji – kolorowe buty. A dodatkowo mają moc odmładzania, bo zakładając je widzimy przyrost optymistycznej iskry i aż marzymy pomknąć rozrywkowym gestem cociazby po ulicy. W nowoczesnych czasach nawet najbardziej klasyczna panna młoda coraz częściej wybiera kolorowe buty, bo ten niezwykły detal na stopach potrafi uwydatnić wyjątkowy charakter każdej osoby.

Gust to brawura i zwariowana iskra, która zwabia oczy. Nie bójmy się więc mozaiki kolorów i niezależnie od wieku nośmy różnobarwne pantofle, bo odcienie posiadają fantastyczny urok. Nastawmy się na nie.