Trendy we fryzurach na lato 2015!

najnowszy szyk i trendy

Trendy we fryzurach na lato 2015!

Najmodniejsza fryzura na lato 2015 to pozorny nieład i styl „prosto z plaży”. Ten rodzaj fryzury nie ma nic wspólnego z tradycyjnym skrętem, lokami tudzież tak popularnymi ostatnio falami. Nadaje się zarówno do włosów delikatnych, którym pomoże w zwiększeniu objętości, jak i bardziej niesfornych, prostych, gdyż pomaga nadać im formę.

Najprościej można by go określić kontrolowanym nieładem. Ale ten pozory bałagan potrzebuje odpowiedniego przygotowania włosów . W zależności od czasu jakim dysponujemy, możemy albo zapleść na noc warkocze, rano je rozczesać i utrwalić sprayem, lub po umyciu i wysuszeniu zakręcić włosy na lokówkę lub prostownicę, wyjąć pojedyncze pasma, starannie ugnieść dłońmi a następnie nałożyć kosmetyk do stylizacji. Do stylizacji plażowych fryzur typu beach waves powstały wyjątkowe kosmetyki (żele, pudry, spraye i lakiery). Efekt, który dzięki nim uzyskamy, potocznie nazywa się „next day hair”. W sklepie lokikoki.pl najnowsze profesjonalne kosmetyki do włosów!

Na pokazach wielkiego fryzjerstwa prym wiodą puszyste fryzury. Lecz jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Właśnie znajdziemy w sklepach stacjonarnych jak i tych w sieci bardzo obiecujące produkty do włosów.

Zaprezentowany zagadnienie napisaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy spodobał Ci się tekst. Daj nam znać – przejdź do oferty .

Fryzura , stylizacja AUDREY HEPBURN

Autor: Artego
Źródło: Artego

Jednym z nich jest aktywator do spłukiwania, którego kilka kropel dodajemy do naszej codziennej odżywki tudzież maski czy jedwabiu do włosów – . Jeżeli szukamy chwilowej zmiany możemy chwycić za kolorowe kredy do włosów. Trzymają się na włosach do trzech myć, z tej przyczyny doskonale nadają się na imprezę czy weekendowy odpoczynek. Żeby mimo wszystko nie przekroczyć subtelnej granicy kiczu, odważmy się na monochromatyczność. Stan włosów na tym nie ucierpi, ponieważ kredy działają powierzchniowo. Instrukcja obsługi jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, przeciągamy kredą i…voila. Efekt naszych poczynań możemy wzmocnić lakierem.

Nie zapominajmy: grunt aby fryzura nie nie wyglądała na pracochłonną i jak po „wyjściu od fryzjera”. Włosy nie mają przypominać hełmu, ani blachy wygładzonej żelazkiem. Jeśli uwielbiamy prostownicę, w okresie letnim nie korzystajmy z niej często, a modelujmy włosy na szczotce. Uzyskamy większą objętość, dzięki czemu unikniemy efektu płaskich włosów, jak przy żelazku.