Dla której osoby naszyjnik infinity mógłby być doskonałym prezentem?

najnowszy szyk i trendy

Dla której osoby naszyjnik infinity mógłby być doskonałym prezentem?

Właściwe wybranie naszyjnika, odgrywa bardzo dużą rolę w ogólnej stylizacji. Nie zawsze przywiązujemy wielką wagę do jego wyboru, jednak i do kreacji wieczorowej i do bluzki do pracy będzie pasowało co innego.
Latem albo na wiosnę, ubieramy bluzki z odkrytymi ramionami.

naszyjnik infinity

Autor: Vitana
Źródło: Vitana
Kiedy dobierzemy nieduży wisiorek przylegający do szyi, w tym czasie ramiona będą wyglądać niezbyt estetycznie. W tego typu okoliczności, można wybrać srebrny naszyjnik infinity. Naszyjnik taki wydłuży figurę i sprawi, że wszystkie dysproporcje będą niezauważalne. Naszyjniki z małą zawieszką albo drobną aplikacją, będą sprawdzały się przy bluzkach o oficjalnym kroju. Bluzeczki koszulowe posiadają przeważnie małe wycięcie dekoltu. I wtedy doskonała będzie drobna zawieszka doskonale wpasowana w odsłonięte miejsce. Doda to calutkiej stylizacji delikatności. Powinniśmy w takich stylizacjach stronić od naszyjników, jakie układają się w formę litery V.

Takie łańcuszki najlepiej sprawdzą się przy sukniach ze znacznym wycięciem. Dekolt, jaki układa się w podobnym kształcie, wypełni doskonale przestrzeń i będzie dawał uczucie dobrego smaku. Odradza się w tym wypadku wisiorki geometryczne. Szczególnie nie wskazany jest kształt prostokąta, który mógłby tworzyć napięcie w wąskim dekolcie oraz zbędny zgrzyt. Naszyjnik geometryczny dobrze wkładać do ubrań o podobnym kształcie. Prawidłowo wkładać je do bluzek na ramiączkach albo sukien o prostokątnym dekolcie.

wzór taki mógłby zostać powielany i niezwykle dobrze współgra on z całością. Naszyjnik infinity może być prezentem dla dobrej przyjaciółki jako dowód nieustającej przyjaźni.

Ten artykuł Ci się spodobał? To odwiedź serwis złote serce zawieszka, a odnajdziesz więcej zbliżonych tematycznie danych, które też będą ciekawe.

Do wisiorka moglibyśmy jeszcze dokupić kolczyki czy też broszkę.