Wszyscy lubimy jeansy — mają je w szafie nawet właściciele międzynarodowych spółek i członkowie rodzin królewskich

najnowszy szyk i trendy

Wszyscy lubimy jeansy — mają je w szafie nawet właściciele międzynarodowych spółek i członkowie rodzin królewskich

Wynalazca jeansów na pewno nie śnił nawet o tym, że za ileś lat jego spodnie będą zakładane przez wszystkich ludzi na naszej planecie, niezależnie od grubości portfela i statusu społecznego.
Jeśli popatrzymy dzisiaj na kolekcje jeansów, to można zwariować z powodu ogromu różnych wariacji w tej dziedzinie.

estetyka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Nie chodzi tylko o to, że mają one różne kolory, ale także o fason i wykończenie. Niektóre są postrzępione, a inne posiadają doszyte frędzle. Jeansy to zapewne jedyny element ubioru, który jest znany na całym świecie. Noszą je biedni oraz bogaci, ale również kobiety, mężczyźni i szkraby. To niewiarygodne. Na rynku istnieje kilku modnych producentów jeansów. Jednym z czołowych firm jest Lee. Przygotowują oni świetne kolekcje i szyją je bardzo starannie. Zatem jeżeli chcemy zamówić jeansy damskie Lee, to jest to strzał w dziesiątkę. Każda kobieta znajdzie z pewnością coś w ich ofercie, co przypadnie jej do gustu. Jeśli kochamy luzacki styl i jesteśmy tak zwaną chłopczycą, to z pewnością zauroczymy się w boyfriendach. Jeżeli natomiast lubimy swe kształty i mamy zamiar je zaznaczyć to raczej powinnyśmy starać się wybierać jeansy typu scarlett. Dla kobiet uwielbiających niezobowiązujący urban look wyśmienite będą spodnie jeansy skinny męskie takie jak chino. Możemy je wybrać w wersji slim (będą wówczas bardziej opięte) albo w wersji relaxed.

Pamiętajmy, że możemy wybrać również długość spodni. Kombinacji jest wiele. Najistotniejsze jest to, abyśmy się fajnie w nich czuły. Dobrze będzie iść do sklepu i przymierzyć kilka fasonów.