Obuwie sportowe nie tylko na fitness, ale także na prywatkę

najnowszy szyk i trendy

Obuwie sportowe nie tylko na fitness, ale także na prywatkę

Moda to coś co nas otacza i nawet, jeżeli nie za bardzo obchodzą nas obecnie rządzące trendy, chcąc czy nie stykamy się z nimi na co dzień. Bez względu na to czy śledzimy co aktualnie się nosi, czy nie, na pewno wiemy co w danym czasie jest najmodniejsze. Trendy w modzie przychodzą i ewoluują od lat, jednakdziś, oddziaływanie mediów potęguje to zjawisko. Moda, to wszakże nie tylko względy, przecież nasz ubiór ma spełniać również rolę użytkową.

adidas

Autor: Arturo Pardavila III
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy w modzie tyczą się zarówno fasonów odzienia, rodzajów butów, czy akcesoriów jak i poszczególnych firm. Ostatnimi czasy bardzo sławne zrobiły się obuwie sportowe. Dawniej łączone wyłącznie ze sportowcami, dzisiaj chociaż jedną parę obuwia sportowego posiada prawie każdy. Popularność trampek i adidasów doprowadziła do tego, że zaczęto je łączyć nawet z eleganckimi częściami garderoby.

Prócz nowości, na sklepowych półkach ogólnodostępne są kultowe już modele buta sportowego. Na przykład tworzone od ponad 20 lat oraz ciągle udoskonalane buty Nike Air Max 90, które to mają swoich fanów na całym świecie. Ich znakiem identyfikacyjnym jest okno na pięcie, tak zwane loveheart. Na początku buty Nike Air Max 90 były tworzone jako obuwie typowo biegowe, jednak w miarę upływu czasu stały się butami dla mas. Te obuwie to nie tylko uniwersalny projekt, ale w szczególności wygoda i komfort użytkowania.

Czy zaintrygował Cię ten wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej czółenka i przejrzyj tam kolejne frapujące wątki. Nie ociągaj się!

Kolejnym bestsellerem stały się buty Adidas ZX, których historia, podobnie jak Air Max’ów zaczęła się wiele lat temu od biegówek.

Nic więc dziwnego, że obie pary posiadają podobną konstrukcję. Adidas ZX także przeszły ewolucję, dzięki której stały się butami codziennymi. Niewątpliwie modele obuwia Nike Air Max i Adidas ZX to modele kultowe, cechujące się ciekawym dizajnem oraz wygodą noszenia. Chętnie wkładają je zarówno panie, jak i panowie. Jeżeli chodzi o najnowsze wydania butów kobiecych, warte uwagi są buty damskie Timberland. Marka znana jest przede wszystkim z butów dla ludzi aktywnych. Dedykowane są kobietom zwracającym uwagę na wygodę, jakość i ponadczasowy design.

adidas

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Buty damskie Timberland łączą w sobie wszystkie wymienione cechy, dlatego zaskarbiły sobie rzesze wiernych fanów. Przy wyborze odpowiednich dla siebie butów, należy zastanowić się, czego właściwie spodziewamy się od butów. Czy tylko nowoczesnego designu, czy bardziej komfortu, a może najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie obu cech? Więcej na stronie .