To stosunkowo niedużo, a tego typu wojskowy pas to znakomity pomysł na prezent

najnowszy szyk i trendy

To stosunkowo niedużo, a tego typu wojskowy pas to znakomity pomysł na prezent

Dobre pasy militarne można by poznać na pierwszy rzut oka, gdyż są one znacząco szersze od zwyczajnych produktów. Tego typu militarny pas to w każdym przypadku praktyczny oraz dobrany upominek.
Tego typu skórzane pasy są wyprodukowane z jednowarstwowej skóry.

pas wojskowy

Autor: David Russo
Źródło: http://www.flickr.com

Ich ceny wahają się od 50 złotych, jednak za skórę wysokiej jakości należy zapłacić nieco więcej. Często do doboru posiadamy militarne skórzane pasy w kolorze brązowym albo czarnym. Posiadają one swoiste kwadratowe, proste metalowe sprzączki, które wystylizowane są na wersje zagranicznych armii. Niektóre pasy mają również pod klamrą wykonaną ze skóry, prostokątną łatkę. Standardowy pas wojskowy posiada 2 lub trzy rzędy dziurek i jeszcze niedawno tylko takie były uważane za militarne. Moda rządzi się swoimi zasadami oraz wytwórcy wcale nie zamykają oferty w bardzo sztywnych ramach. Na rynku istnieje wiele tego typu przedmiotów, które są przeznaczone do podtrzymywania broni czy też innego rodzaju sprzętu, a które wykonane są z różnorodnych materiałów.
Podobne pasy są znane już wielu pokoleniom harcerzy. Dla przykładu parciane jednowarstwowe pasy o szer. 5 centymetrów zawierające nieskomplikowaną mosiężną kamerkę, 2 bojówki o długości, która jest regulowana wykonaną z metalu obręczą umieszczoną na końcu. Istnieją również wersje z ekstra odpornego nylonu, w których to ćwiczą policjanci z oddziałów specjalnych.

Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na omawiany temat, kliknij na ten odsyłacz do www (www.tdruk.pl/), a znajdziesz tam dużo interesujących danych.

Długość tego typu pasa jest regulowana przy pomocy podszytego od wewnętrznej strony rzepu. Zapina się je na trzypunktowe pasy – fastexy, zatem szybkowyczepne klamry. W zestawie mają wewnętrzny pas z rzepem, dzięki jakiemu obarczony różnego rodzaju sprzętem zewnętrzny pas nie przesuwa się na boki.

Obecna w sprzedaży oferta jest naprawdę bardzo szeroka, a ceny nie są za wygórowane, gdyż rozpoczynają się już od 40-50 zł. To relatywnie mało, a taki wojskowy pas to doskonały pomysł na upominek.