Jak zestawić dodatki,odzież i obuwie aby dobrze i elegancko prezentować się przy każdej okazji

najnowszy szyk i trendy

Jak zestawić dodatki,odzież i obuwie aby dobrze i elegancko prezentować się przy każdej okazji

Moda jest bardzo zmienna, to wiadomo nie od dzisiaj. Trendy, które pojawiają się w czasie największych pokazów w Londynie, Mediolanie czy Madrycie przekładają się następnie na kolekcje które się pojawiają w sklepach. I koniec końców co sezon w wielu damskich szafach odbywa się mniejsza lub większa rewolucja.

stylizacje

Autor: Nife
Nagle się okazuje, że w obecnym sezonie króluje całkowicie inny kolor, niż w poprzednim, a w miejsce wąskich dopasowanych legginsów powinno się zakładać luźne, z szerokimi nogawkami. To wszystko sprawia, że dużo kobiet co roku przeznacza sporo pieniędzy na coś, co założy kilka razy i później wstawi do szafy na długie lata. Ale jak to z ludźmi jest, wiele z tych kobiet w rzeczywistości nie posiada swojego, indywidualnego stylu, a ich sposób ubierania polega na małpowaniu innych.

Uzupełniające treści odnoszące się do niniejszego zagadnienia również są emocjonujące – więcej pod tym linkiem (https://kartkownia-zaproszenia.pl/kompletny-przewodnik-do-spersonalizowanych-zaproszen-slubnych-co-musisz-wiedziec). Kliknij więc tu i przekonaj się, że to prawda.

Jeśli ktoś znany zacznie chodzić w jakiś kreacjach, albo będzie nosił jakieś oryginalne dodatki, to po chwili dużo mijanych na chodnikach pań ma ubrane dokładnie to samo (dowiedz się więcej). Czasami nawet wtedy, gdy taka odzież zupełnie nie pasuje do sylwetki danej osoby, to i tak bezkrytycznie będzie ubierana.

A w praktyce bycie modnym nie oznacza tylko i wyłącznie bezkrytycznego zamawiania i zakładania wszystkiego, co jakiś projektant uzna za modne w danym okresie. Moda to bardziej umiejętność wypracowania własnego stylu, który oczywiście będzie czerpał i inspirował się najnowszymi trendami, ale nie będzie bezkrytycznie za nimi podążał.

płaszcze

Autor: GoToVan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie rosnącą popularnością cieszą się przeróżne blogi o wyglądzie i modzie. Prowadzące je osoby, a są to najczęściej prawdziwe miłośniczki mody, prezentują jak powinno się elegancko i stylowo ubierać, jak dobrać obuwie do zakładanej spódnicy lub spodni, albo jak zestawić dodatki, żeby były one interesującym dopełnieniem ubioru, a nie tylko kilkoma świecidełkami na szyi (czytaj pełne info). Dużą zaletą tego typu blogów będzie to, że osoby je prowadzące odzież kupują w zwykłych sklepach, do jakich większość ma dostęp. Wszystko jest uzupełnione zdjęciami które przedstawiają dane zestawienie, dzięki czemu można na nich czerpać swoje inspiracje.