Top lub odświętna koszula

najnowszy szyk i trendy

Top lub odświętna koszula

Coraz częściej zwraca się uwagę na nowe trendy i tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi metamorfozami. Dale wielu jednakże dylematy typu „muszka czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są cały czas niezmienne. Polscy panowie coraz większą baczność przywiązują do swego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy i zbyt duże T-shirty. Warto przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w modzie męskiej, ale i klasykom, jakie za każdym razem będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy mężczyzna może odnaleźć się w modzie męskiej. Moda nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie wszystkie trendy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Idzie tu o własną interpretację i odnalezienie własnego stylu. Każdy dżentelmen winien zdawać sobie sprawę z siły jaką zapewnia gustowny styl. Niektórzy powiedzą, iż wygląd nie jest najważniejszy. I mają rację, bo nie jest. Jednakże jest bardzo ważny, bowiem buduje pierwsze wrażenie, jakie zazwyczaj jest elementem decydującym. Porządny, dobrze przyodziany facet to synonim sukcesu jak też pewności siebie. Nie dobrze jest rezygnować z możliwości które daje nam odzienie.Ważna reguła, która tyczy się właściwie każdego fragmentu męskiej garderoby – nabywajmy ubrania w swoim rozmiarze. Mężczyźni mają niestety tendencję do kupowania za dużych dżinsów, marynarek, koszul, tak jakby bali się założyć coś zbytnio dopasowanego. Tymczasem nic tak nie akcentuje stylu mężczyzny jak dobrze dobrana marynarka marynarki męskie wrocław lub koszula inspiracji można szukać np: tutaj. Zarówno krawat jak także marynarkę mężczyźni mogą wkładać na wiele sposobów.

ubrania i dodatki dla mężczyzn

Źródło: pixabay

Wystarczy, dobrać marynarkę o trochę mniej eleganckim kroju i materiale, dla przykładu z sztruksu czy tweedu i już! Taką marynarkę możemy nosić nawet do spodni jeansowych. Ważne jednakże by zarówno spodnie jak także marynarka były odpowiednio dobrane. Niektórym zdaje się, że krawat przeznaczony jest wyłącznie na bardzo oficjalne okazje, jednakże w modzie męskiej wcale nie ma takich ograniczeń! Na co dzień rekomendowane są mniej oficjalne krawaty stworzone np. z wełny. Z odcieniami krawatów możemy naprawdę poeksperymentować, dobrze jest bawić się modą – i sprawdź. Klasykiem w męskiej modzie są koszulę w kratkę, które możemy dobrać do właściwie dowolnej stylizacji (naturalnie wszystko zależy od kolorystki jak też materiału z którego uszyta została koszula).