Bielizna codzienna i modelująca- jakiego rodzaju produkty oraz tkaniny wybierać, aby czuć się komfortowo i wygodnie w noszonej bieliźnie

najnowszy szyk i trendy

Bielizna codzienna i modelująca- jakiego rodzaju produkty oraz tkaniny wybierać, aby czuć się komfortowo i wygodnie w noszonej bieliźnie

Z biegiem lat rozwijają się nowe technologie oraz rozwija się moda. Wykorzystywane są coraz lepsze materiały do szycia różnego typu odzieży, które mogą poprawić wygodę noszenia albo chronić nas przed niekorzystną pogodą.

Pierwszym elementem naszego ubioru, którego nie można bagatelizować jest bielizna. Powinna być ona niczym druga skóra dla nas- bardzo komfortowa i przewiewna. Obecnie w sklepach mamy do wyboru mnóstwo produktów jak również przeróżnych materiałów, z których szyte są elementy bielizny. Czasami trudno jest wybrać odpowiednie. w dzisiejszych czasach bielizna musi mieć nie tylko walory użytkowe, ale również estetyczne. Czasami zdarzy się, iż piękne figi koronkowe bywają bardzo niewygodne. z tego powodu własnie powinniśmy przed zakupem zobaczyć skład tkaniny. () Dobra będzie bawełna, jednak nie zawsze prezentuje się ona elegancko. Idealnie jednak sprawdzi się także jedwab, który jest bardzo przyjemny w dotyku i nada się jednocześnie na części bielizny codziennej jak i na przykład na koszulki (koszulki z nadrukiem) nocne.

bielizna modelująca

Autor: Gatta
Źródło: Gatta

Gdy zależy nam na wyszczuplającym efekcie można nabyć bieliznę modelującą. Bielizna modelująca przede wszystkim jest zrobiona z rozciągliwych, wytrzymałych materiałów, które odpowiednio wymodelują nasze ciało. Możemy zakupić przykładowo wyszczuplające figi z wysokim stanem bądź wybrać eleganckie, odpowiednio dopasowane do ciała pasy do pończoch – czytaj sklep Jagna z bielizną . W przypadku takich produktów najlepiej będą sprawdzały się właśnie materiały elastyczne. Wspaniałym rozwiązaniem są także leginsy wyszczuplające, które można założyć pod sukienkę. Nasza sylwetka na pewno będzie wyglądała smuklej niż w zwykłych legginsach. Niektóre z legginsówmodeli mają specjalne wzmocnienia, które mają za zadanie unosić nasze pośladki i dodatkowo powiększać efekt wyszczuplający.

Bielizna jako niezbędny element naszej szafy powinna być przede wszystkim wygodna jak również musi umożliwiać oddychanie naszej skórze. Pod wieczorowe suknie idealna będzie różnego typu bielizna wyszczuplająca, która doskonale wymodeluje nasze ciało pod kreacją.