Informator młodej pary – jak wybrać obrączkę?

najnowszy szyk i trendy

Informator młodej pary – jak wybrać obrączkę?

Obrączki od wieków jest to znak trwałości, wzajemnej miłości jak też wierności. Obrączki to nieustanny symbol przypominający o przysiędze małżeńskiej, o dniu ślubu.
Pełnienie tak znamienitej roli nastręcza pewnych przymiotów.

Oprócz rzecz jasna roli estetycznej (częstokroć nadzwyczaj znaczącej) obrączki muszą znamionować się praktyką oraz wytrzymałością. Kompromis pomiędzy obrączkami ładnymi a wygodnymi wywołuje, iż wybór obrączek nie będzie procesem łatwym oraz nastręcza jakiejś erudycji. Prezentujemy skrótowo parę ważkich elementów. Zwykle użytkowanym metalem w fabrykacji ślubnych obrączek jest na pewno złoto. To metal uniwersalny, wielokolorowy oraz mocny. Z reguły wykorzystuje się złoto w próbach 585. Wykorzystanie mają także próby o niższych próbach na przykład 333 i o wyższych próbach to znaczy 750. Król metali występuje w odcieniu żółtym, czerwonym a także białym.

Chodź, w tym serwisie jest faktycznie świeża publikacja (http://www.fibroadenoma.pl/), która z pewnością Cię bardzo zaintryguje! Znajdziesz tam wiele interesujących informacji.

Z kolei złoto białe może być mieszanką złota z domieszką szlachetnego palladu.

obrączki sklep

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Następnym metalem użytkowanym w produkcji obrączek będzie srebro. Jest to metal o nadzwyczaj wyrazistej a także białej barwie. Będzie metalem troszkę mniej trwałym niż król metali oraz trochę miększym. Wykorzystanie przede wszystkim ma w większości wypadków w obrączkach przyjaźni. Użycie srebra w ślubnych obrączkach nie zagwarantuje stosownej trwałości. Platyna z kolei jest metalem o barwie analogicznej do barwy srebra. Platyna to najcenniejszy spośród metali szlachetnych oraz równolegle najdroższy.

To niezwykle wytrzymałe ale jak też kosztowne obrączki sklep on-line też posiada je w swej propozycji. Przeważnie stosuje się próbę 600. Masa właściwa platyny będzie większa od złota dlatego waga obrączek jest na pewno wyższa od masy złotych obrączek.