Jak wybierać najważniejsze elementy garderoby, aby w każdej sytuacji wyglądać nienagannie – parę praktycznych rad

najnowszy szyk i trendy

Jak wybierać najważniejsze elementy garderoby, aby w każdej sytuacji wyglądać nienagannie – parę praktycznych rad

Elegancki, lecz i właściwy do konkretnej sytuacji strój staje się priorytetem tak dla pań, jak i dla mężczyzn. Pomimo tego że ponoć nie ocenia się książek po okładce, to jednak nasza uwaga siłą rzeczy koncentruje się na aparycji, szczególnie wtedy, gdy mamy przed oczyma nowo poznaną osobę. Nolens volens jesteśmy zmuszeni w większym bądź mniejszym stopniu troszczyć się o własny wygląd, systematycznie chodząc do fryzjera, kosmetyczki czy w końcu do galerii handlowych.

Obecnie można zamówić prawdopodobnie wszystko, więc o modowe kompromitacje nietrudno. Całe szczęście, że stylistki mogą podsunąć nam parę praktycznych porad.

bluza

Autor: Rhona-Mae Arca
Źródło: http://www.flickr.com

Najprostszą poradą jest zaproponowanie czterdziestolatce idącej do butiku, żeby kupowała jedynie firmowe ubrania, w tym także i te sportowe. Oczywiście nie każda sukienka z metką uznanego producenta da gwarancję, że konkretna stylizacja będzie udana, ale z pewnością odzież zakupiona w sklepie jest lepsza gatunkowo od tej oferowanej na okolicznym placu targowym, a to jest tak samo ważne. Identyczna reguła dotyczy także obuwia – buty damskie Guess pomimo tego że czasem kosztują nawet 800 złotych, to jednak bywają bardziej wygodne niż np. kozaczki za 200 zł. A na porządnych ubraniach i butach zależy nie tylko i wyłącznie paniom interesującym się bieżącymi trendami w modzie, ale i facetom uprawiającym różne sporty. Nawet sportowcy pasjonaci wolą zakupić szorty kąpielowe reebok albo czepki kąpielowe z logo Nike niż najzwyklejszą odzież (hurtownia ubrania damskie) sportową na bazarze. Te produkty znajdziesz tu: zobacz więcej.Dobrą wskazówką jest także polecenie osobie udającej się na zakupy, żeby wybierała uniwersalne elementy garderoby – zamiast szukać granatowych lnianych spodni, lepiej nabyć te dżinsowe lub ze sztruksu, a do zestawu dołożyć jeszcze kremową koszulę z krótkim rękawem.

Mężczyznom, tak tym po dwudziestce, jak i tym po czterdziestce możemy z powodzeniem zaproponować polary męskie w ciemniejszych barwach, zamiast wełnianych swetrów w pionowe paski. Kto jednakże pragnąłby diametralnie zmienić własny wygląd, ten powinien poszukać w sieci całkiem nowoczesnych fasonów ubrań. Dla przykładu, trzydziestolatki, które w nadchodzącym tygodniu idą na bankiet do ekskluzywnej restauracji w żadnym razie nie muszą wkładać ciemnych sukni – kombinezony damskie wieczorowe są tak samo eleganckie, oczywiście jeżeli tylko są uszyte z dobrych gatunkowo materiałów, a ubiór jest odpowiednio dobrany do danej sylwetki. Najlepsza moda tylko tu: sprawdź promocje.