Kierunki w modzie na na wiosnę i lato

najnowszy szyk i trendy

Kierunki w modzie na na wiosnę i lato

Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym letnim sezonie? Wystarczy popatrzeć na pokazy czołowych światowych designerów tudzież do gazet ściśle związanych z modą. A co tam zobaczymy?

Moda damska

Źródło: ladym.com.pl
Prym wiodą kwiatowe printy. Fakt, czym byłaby wiosna bez kwiatów! To jeden z obowiązujących trendów, który nosimy na sukienkach, butach czy we włosach. Należy zadbać o to by było barwnie oraz kwieciście. Tryskająca kolorami, modna tunika damska w duecie z białymi spodniami zapewni nam promienny, wakacyjny look. A z jakiego powodu z białymi?

Albowiem to główny, obok pasteli dominujący kolor tej wiosny i lata. Możemy stosować wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po romantyczne i kobiece. Kolor biały jest zawsze elegancki i bardzo praktyczny w upalne dni. Coco Chanel spopularyzowała określenie „mała czarna”, w dzisiejszych czasach furorę robi „mała biała”, którą o każdej porze roku widzimy na „salonach”. Biel odejmie nam lat, a doda dziewczęcego uroku.

Jeśli odzywa się w nas dzikie zwierzę (a nie jest to leniwiec), pokuśmy się o modne bluzki damskie z motywem zwierzęcym. Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów i afrykańskiej sawanny zapragnęli przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Czemu nie! Przeważają tutaj neutralne kolory, które wspaniale uwydatnią delikatną opaleniznę.

Niezwykle kobiece koronki są wieczne, lecz w tym roku wyjątkowo zagościły w sklepach. W swym najnowszym wydaniu układają się w kunsztowne wzory na sukienkach. Wskazane żywe kolory, np. kobalt.Nieśmiertelny klasyk – dżins odnajduje się w każdym sezonie. Bardziej śmiałe panie mogą zdecydować się na total look, pozostała część niech pozostanie przy łączeniu z koronkami, skórą i złotem.Jeśli pytamy modę sieciową i spotykany w sprzedaży asortyment, odnajdziemy tam wszystko. I nie mało ważne jest czy nasze ulubione spodnie jeansy sklep to rurki czy szwedy, błyskawicznie dostrzeżemy je w sklepach.

Jednak powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że jeżeli lubimy siebie i, eksponujemy swe atuty, a maskujemy niedoskonałości- to czy mamy na sobie spódnicę sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie jest istotne. Nikt nie powie nam, że nie pożądamy za trendami.