Biżuteria złota: jak powinno się ją nosić, aby wyglądać dobrze?

najnowszy szyk i trendy

Biżuteria złota: jak powinno się ją nosić, aby wyglądać dobrze?

Wśród różnych metali złoto wyróżnia się wyjątkową trwałością. Jest uważane, obok platyny, za metal wyjątkowo szlachetny. Posiadane przez złoto właściwości plastyczne udało się odkryć już w okresie starożytności, wtedy też z tego szlachetnego kruszcu zaczęto robić pierwszą biżuterię. Aktualnie złota biżuteria jest również noszona naprawdę chętnie.

biżuteria ze złota

Autor: Diva
Źródło: Diva

Hurtownia biżuterii złotej proponuje szeroki wybór produkowanej z tego szlachetnego kruszcu biżuterii. Hurtownia biżuterii złotej to zarówno biżuteria klasyczna, jak również biżuteria przykuwająca uwagę nowoczesnym designem. Ze złota tworzone są kolczyki, bransoletki, łańcuszki, wisiorki, pierścionki oraz obrączki. Wyroby złotą () w wielu wypadkach łączy się z kamieniami szlachetnymi: diamentami, szafirami i rubinami. Złotej biżuterii nie produkuje się z czystego, mającego dwadzieścia cztery karaty, złota. Takie czyste złoto jest bowiem za miękkie. Z tego powodu złota biżuteria powstaje ze stopu złota oraz innych, charakteryzujących większą twardością metali. Do czystego złota może być dodana miedź, cynk, czasami nawet srebro. Dodatek innych metali sprawia, że złoto robi się twardsze. Od ilości oraz rodzaju zastosowanego metalu uzależniony jest końcowy kolor biżuterii ze złota. Wyroby wyprodukowane ze złota powinny posiadać próbę jubilerską. Określa się ją w karatach. I tak możemy znaleźć złotą biżuterią , której próba wynosi osiemnaście karatów. Będą to wyroby o najwyższej cenie. W zdecydowanej większości przypadków kupujemy jednak biżuterię , której próba wynosi czternaście.

Noszenie biżuterii, która zrobiona została ze złota jest sztuką, naprawdę łatwo popaść w przesadę i wyglądać zamiast elegancko raczej komicznie. Elegancka przedstawicielka płci pięknej nigdy nie założy zbyt dużej ilości biżuterii ze złota. Jeden naszyjnik, bransoletka lub kolczyki są ilością zupełnie wystarczającą.

Biżuteria zrobiona ze złota nie pasuje również do każdej kolorystyki noszonych ubrań. Rewelacyjnie komponuje się odzieżą w kolorach białych i czarnych, z ubraniami w kolorze czerwonym.

Spojrzyj na opublikowany (https://www.zeccoro.pl/pl/c/Naszyjniki-Tommy-Hilfiger/170) tekst, a niewątpliwie niezwykle Cię zaintryguje, ponieważ odnajdziesz tam istotne informacje odnoszące się do tego tematu.

Wykonana ze złota biżuteria również podlega zasadom mody. Na chwilę obecną bardzo popularna jest biżuteria zrobiona w stylu vintage – Sprawdź: Oleńka – hurtownia. W naprawdę modnych stylizacjach łączyć można biżuterię ze złota z biżuterią wykonaną ze srebra. Dzisiaj najmodniejsza złota biżuteria to biżuteria w kolorze różowym.