Moda może przysparzać problemów, lecz można sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

najnowszy szyk i trendy

Moda może przysparzać problemów, lecz można sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

Moda może być źródłem frustracji i satysfakcji, jest w stanie przynosić szczęście, zadowolenie, jak również denerwować, powodować, że wszystkiego może się odechciewać. Za tego typu stan z pewnością odpowiadają różne mity, które mamy w głowie. Są to opinie oraz poglądy zasłyszane oraz podawane dalej, przez co utrwalają się, więc mamy przeświadczenie, że są prawdziwe. To jednakże mylne przekonanie.

moda

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Na przykład wiele panien młodych jest w stanie wydać sporo pieniędzy na suknię ślubną, gdyż uważa, iż im droższa, tym lepszy okaże się rezultat końcowy. Może ma to znaczenie pośród wyższych sfer, jednak z pewnością dla ogromnej większości z nas, najważniejszy będzie fason, materiał, jak również to w jaki sposób się w takiej kreacji czujemy. To jest na pewno ważniejsze od tego, jak dużo wydamy na konkretną suknię. Można te rady odnieść również do innych sytuacji, całkiem innych fragmentów garderoby, przykładowo szaliki Wrocław albo też walizki Częstochowa – szaliki.

Następny mit dotyczy tego, aby tworzyć swoją stylizację wokół pojedynczego, najistotniejszego elementu. Wiadomo, że neutralne proste tło jest fajnym pomysłem, jak chcielibyśmy podkreślić odważniejszy fragment garderoby, na przykład ogromną kolię albo balową spódnicę. Nie oznacza to jednak, że należy ograniczyć się do jednej tego typu rzeczy. Jeśli mamy kilka tego typu elementów to powinniśmy się postarać, aby równomiernie je rozłożyć, aby nie robić efektu nieskładnego zbiorowiska ubrań i dodatków. Kolejny mit mówi o tym, iż jeśli chcemy podkreślić kobiecą budowę to powinnyśmy przewiązać talię paskiem. Oczywiście, że podkreślenie zwężenia w talii pomaga, aby stworzyć wrażenie bardziej “kobiecej” sylwetki, lecz wcale nie oznacza, że figura klepsydry to tylko jeden “kobiecy” oraz pożądany wzór.

Nie zapominajmy, żeby podkreślić sylwetkę za pomocą skrajnie różnych kolorów, krótkich kurtek, jak i dużych dekoltów. I jeszcze jeden mit, który mówi o tym, by inwestować w ponadczasowe klasyki, żeby wyglądać naprawdę modnie.

Ten tekst, który w tym momencie czytasz posiada ciekawe informacje, lecz jeśli chcesz zdobyć pokrewne informacje na omawiany temat, to sięgnij po więcej (https://strefaerotyki.com/).

Prawda jest natomiast taka, że możemy inwestować, w co chcemy. Pewnie, że w szafie powinna być mała czarna czy świetnie skrojona biała koszula. Jednak nie musimy płacić za te rzeczy fortuny, taka prawda, że są to klasyki i nigdy nie wyjdą z mody, więc przez cały czas można je dostać. Odnosi się to zresztą do wielu innych rzeczy, jak dresy męskie Puma albo biustonosze do karmienia – biustonosze w ceneo.pl.