Galerie outletowe zyskują wreszcie popularność

najnowszy szyk i trendy

Galerie outletowe zyskują wreszcie popularność

Niewielki promil z społeczności stać na nabycie odzieży elitarnych marek. Nawet od spoglądania na odzież takich metek jak Lacoste, Wittchen, Ecco, Badura nasz portfel sprawia wrażenie cieńszego.
Na szczęście nie są one jedynie mrzonką mało zarabiających.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tak popularne dotychczas w naszym państwie galerie tego rodzaju, zdobywają na popularności dzięki sprzedawaniu odzieży uznanych i cenionych marek po okrojonych cenach. Wbrew pozorom nie jest to żadne oszustwo ani nieuczciwość finansowa – koszule outlet są ultraładne. Nie są to butiki sprzedające odzież używaną tylko sklepy fabryczne, sprzedające ciuchy od jednego producenta wyłącznie. Pojedyncze tego rodzaju sklepiki można napotkać przy szwalniach, z których rozwożony jest towar do salonów z odzieżą, z tego powodu możemy mieć gwarancję, że ubrań nikt przed nami nie nosił. Co rusz mylony jest również z salonem, w którym sprzedawane są końcówki serii, nadmiary produkcyjne, resztki niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Nic bardziej mylnego! Sprzedawane są tam kolekcje z minionych sezonów, a również aktualne, zarazem w I jak i II gatunku, będące zwykle w niepełnych rozmiarach, lub zmienionych opakowaniach. Towar może także nie posiadać kompletnych metek oryginalnych. Pomimo tego, możemy być przekonani, że towar jest wysokiej jakości.

W naszym państwie ledwie dziesięć lat temu istniało tylko kilka tego typu galerii, tylko w większych miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. W ciągu ostatnich pięciu lat przybyło drugie tyle tego rodzaju obiektów, co może poświadczać o rosnącym zainteresowaniu Polaków tego typu ubraniami. Niedaleko krakowskiej obwodnicy, we wsi Modlniczka od 2011 roku jest otwarta galeria Factory należąca do hiszpańskiej firmy Neinver. W Polsce napotkamy aż pięć tego typu budynków. Co dziwne w sumie jest ich dziewięć w całej Europie, z czego cztery w Hiszpani! Factory jest pierwszą i największą siecią dla butików wyprzedażowych, która prosperuje na polskim rynku. Galerie Factory nie różnią się z zewnątrz niczym od tych pozostałych, do których przyzwyczailiśmy się. Natomiast wewnątrz znajdziemy salony, w których można nabyć aktualne serie znanych polskich i zagranicznych producentów, takich jak: Adidas, United Colors of Beneton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Puma , Reebok, Simple i Calzedonia.

z zakupami odzieżowymi

Źródło: flickr.com
Do Factory w Modliniczce zawiezie nas za darmo specjalna linia autobusów. Jeśli pomimo tego nie mamy możliwości wybrać się do powyższej, a jedynie tam mają nasz model lub rozmiar butów, zawsze możemy skorzystać ze witryny internetowej – kupiłem spodnie (jeansy damskie) męskie w outletcie. Rozpoczynamy na przykład od wpisania fraz: „koszule outlet” lub „spodnie męskie outlet” potem wybieramy pasujący nam fason, markę i rozmiar, na końcu składamy zamówienie na wybrany produkt do sklepu w innej galerii i odbieramy bez płacenia za przesyłkę. Jak cię widzą, tak cię piszą. Szczęsliwie, dzięki takim galeriom możemy nabywać ciuchy znanych i cenionych producentów po przystępnych cenach i wyglądać szałowo na imprezach.