Możliwości stylizacji umożliwiające syntezę elegancji i komfortu

najnowszy szyk i trendy

Możliwości stylizacji umożliwiające syntezę elegancji i komfortu

Odpowiednio dopasowane części garderoby powinny łączyć w sobie szyk i wygodę. Wspaniale wyglądające, lecz obcisłe i nieprzewiewne, ciuchy ze sztucznych tworzyw, nie wpłyną na dobry nastrój i pewnie nie będą ulubionymi pozycjami w naszej codziennej garderobie. Stylistycznych rozwiązań, umożliwiających pogodzenie tych dwóch aspektów jest mnóstwo.

sukienka

Autor: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj, aby elegancko wyglądać, nie trzeba cierpieć w obcisłych, sztywnych, ubraniach. Bardzo funkcjonalnym elementem kobiecej garderoby będzie na pewno sukienka sukienki z długim rękawem z bolerkiem – zobacz więcej. W razie kiedy na dworze robi się chłodno, najlepiej mieć przy sobie bolerko, które można narzucić na ramiona. Będzie to stanowić efektowne, idealnie dopasowane dopełnienie stylizacji, bowiem sukienka wraz z bolerkiem składają się w jedną, kompletną całość. Kiedy temperatura wzrasta, w każdym momencie można zdjąć bolerko umieścić w torebce. W porównaniu do kamizelek, peleryn, czy żakietów, bolerko ze względu na swoje małe rozmiary, zmieści się we wnętrzu każdej damskiej torebeczki. Sukienka z bolerkiem sprawdzi się świetnie nie tylko podczas spaceru, czy zakupów, ale na pewno w czasie dużych przyjęć obligujących do szykownego ubioru. Do szykownej sukni trudno jest czasem wybrać odzież wierzchnią. Bolerko jest więc idealnym sposobem na zwalczenie tego problemu. Dla panów lubiących oryginalny design i wygodę najlepsze będą spodnie dresowe El Polako. Gwarantują wygodę i oryginalny design. Często dresy zakładane poza siłownią, czy salą gimnastyczną, prezentują się wręcz brzydko i niechlujnie.

moda męska

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie dresowe El Polako będą nie tylko częścią stylizacji fitnesowej, ale świetnie sprawdzą się na ulicy, w szkole, a nawet w miejscu pracy – . Świetnie prezentują się w towarzystwie trampek i sneakersów, stylowych, skórzanych kurtek, marynarek, koszulek. Takie nowatorskie połączenie będzie supermodną syntezą stylu sportowego i elegancji, znakomitą dla młodych mężczyzn ceniących wyszukany styl i swobodę. Takie spodnie nie tylko wspaniale wyglądają, ale również pozwalają skórze oddychać, nie krępują ruchów, nie wymagają pasków, zamków i zatrzasków.