Moda dla mężczyzn – tendencje na rok 2014

najnowszy szyk i trendy

Moda dla mężczyzn – tendencje na rok 2014

Teraz sporo chłopaków chce codziennie wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie tylko jeansy i parę podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już wyłącznie wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również chcesz być modny na co dzień, kategorycznie nasz tekst jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Jeśli tylko masz trochę czasu, bez wątpienia powinieneś zobaczyć, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Kiedy chodzi o kolory, w modzie męskiej zwykle nic wielkiego się nie zmienia. Również w dwa tysiące czternastym roku mocno modne będą przede wszystkim kolory czarny oraz biały. Mężczyźni nie mają aż tak dużej wyobraźni kolorystycznej jak dziewczęta i nie zawsze są w stanie właściwie łączyć ze sobą poszczególne kolory.

Jeśli Ty także należysz do takich osób, wtedy bez wątpienia powinieneś postawić przede wszystkim na klasykę – moda i wizaż szkoła wrocław męska (męska moda) wręcz uwielbia takie kolory jak czerń, beżowy czy biel. Także szary praktycznie zawsze nieźle się sprawdzą.

Takie kolory na pewno są ponadczasowe, dlatego jeżeli zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie kolorach, wtedy ryzyko

Mężczyzna w kożuchu

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest niemalże zerowe. Czasami projektanci stawiają również na bardziej odważne kolory takie jak dla przykładu czerwień, żółcie czy niebieski – jednak pamiętaj, że takie żywe kolory powinny być jedynie malutką częścią Twojego wybranego stroju. Jeżeli lubisz mocne kolory, wtedy możesz je zaakcentować w swoim stroju dla przykładu na szaliku. Kiedy chodzi o krój poszczególnych ubrań, warto zanotować dwie rzeczy.

Po pierwsze latem wielce popularne będą szorty w kwiaty – im bardziej luźne, tym właściwie lepiej. Jeżeli już teraz natomiast myślisz o kompletowaniu zimowej garderoby, zdecydowanie musisz wiedzieć jedno – do łask wracają dwurzędowe marynarki. W modzie męskiej klasyka jest praktycznie zawsze w modzie, dlatego kupno dwurzędowego płaszcza bez wątpliwości będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Kiedy tylko zastosujesz się do tych łatwych wskazówek zamieszczonych w tym artykule, wtedy bez wątpliwości będziesz bardzo modnym chłopakiem w roku 2014.