Prawie każda kobieta posiada swoje ulubione kosmetyki

najnowszy szyk i trendy

Prawie każda kobieta posiada swoje ulubione kosmetyki

Prawie każda kobieta posiada swoje ukochane kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najistotniejsze zapach. Mówi się, że najlepiej jest zawsze być łączoną z tym samym bukietem zapachowym i jak się okazuje wiele z nas przywiązuje się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to uosobienie kobiecości i dla znacznej grupy wyjątkowy zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym pamiętać.

Autor: NATURADO

Bez względu na fakt, że uznanie zyskały zapachy takich marek jak Masaki Matsushima, Dior, Yves Saint Laurent i Hermes to niewielki flakonik charakterystycznych francuskich perfum ciągle działa na wyobraźnię. Chyba niewiele kobiet pamięta, że kompozycja zapachowa powstała w 1917 roku. Natomiast perfumy swoją premierę miały w 1922 roku. Coco Chanel (odkryj też inne kosmetyki: ) na początku rozdała swoim wyjątkowym klientom kilka próbek najnowszych perfum, a gdy zauważyła w ich oczach zachwyt, wtedy wprowadziła je do sprzedaży.

Tutaj wybór wygląda tak samo. Kosmetyki do makijażu nie są tanie i poza tym trudno znaleźć najlepsze. Puder oraz podkład powinny być dobrane do rodzaju cery, a ich ceny czasami osłabiają. Nie należy wykazywać się oszczędnością przy tego typu kosmetykach do makijażu, chociaż wiele kobiet znajduje prawdziwe perełki wśród niedrogich firm. Cienie do powiek i tusze za kilkanaście złotych potrafią przebić jakością luksusowe produkty. To najczęściej prawdziwe skarby wśród wszystkich kosmetyków.

Mówi się, że „piątka” powstała przez przypadek. Do przygotowanych składników wlano zbyt wiele aldehydów, co w konsekwencji dało znany nam już efekt. Zapach tworzy ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Kolejną ciekawostką może stać się dla czytających historia, że to właśnie te perfumy były hitem wśród … nazistów. Coco była przerażona i obawiała się, że zapach po wojnie zawsze będzie kojarzony negatywnie. Jak się jednak okazało No 5 to najpopularniejsza perfuma współcześnie. Inne kosmetyki, które polecamy: .

Mówi się, że kobieta musi być wierna zapachom, zwłaszcza, jeśli znajdzie perfekcyjny. Niektóre panie dostosowują zapach do części roku lub zwyczajnie do humoru.

Ruszaj do sedna oraz przeczytaj na stronie na przedstawiany temat na innych portalach – zapewne Cię wciągną całkowicie. Zobacz to koniecznie.

Czasami warto postawić na ostre Opium, a na letni wakacyjny dzień idealnie pasują perfumy: .