W jakiego powodu tak wiele osób chce nosić kultowe buty, skąd się wzięła popularność zwykłych trampek.

najnowszy szyk i trendy

W jakiego powodu tak wiele osób chce nosić kultowe buty, skąd się wzięła popularność zwykłych trampek.

Modne buty to dla wielu młodych ludzi niezwykle ważna sprawa. Dla kupna wymarzonego modelu są w stanie naprawdę wiele zrobić, niektórzy potrafią zbierać na to nawet przez kilka miesięcy, robiąc na wszystkim oszczędności. Lecz radość po takich wyrzeczeniach, oraz zazdrość koleżanek i kolegów jest naprawdę warty tego.

Kultowych butów w historii było już wiele, pojawiały się pośród nich zarówno glany ze skóry, jak i buty do basketballu. Do takich legend można też zaliczyć, w co zapewne część osób nie uwierzy, klasyczne trampki – wybierz model czarnych trampek dla siebie. Dla większości tego typu obuwie kojarzy się z zajęciami wf-u sprzed dwudziestu lat, kiedy nie było żadnych innych sportowych butów i wszyscy ubierali właśnie czarne trampki i w nich biegali oraz grali w piłkę. Jakość ich zostawiała wiele do życzenia, co bardziej sprawnym chłopakom para mogła zaledwie wystarczyć na parę tygodni, lecz jeśli nie było innych możliwości, to trzeba było w nich chodzić. Potem trampki nieco odeszły w niepamięć, lecz powróciły jako legendarny i ponadczasowy model firmy Converce.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

To te właśnie buty stały się kolejną legendą w obuwiu, i źródłem westchnień wielu młodych ludzi. Firma postawiła w pierwszej kolejności na jakość, nie było mowy o tym, aby but po kilku dniach noszenia mógł się w jakiś sposób rozkleić. Ukazało się również wiele ich rodzajów i wzorów.

Już teraz kliknij ten odsyłacz i zweryfikuj u źródła (http://butikkemi.pl/kategoria/bluzki/), by zdobyć absolutną pewność, że wszystkie dane uzyskiwane na takiej witrynie są wiarygodne.

Oprócz klasycznych, do kostki, bardzo popularne również się stały trampki wysokie.

Niezwykle interesująco przedstawia się także ich kolorystyka. Rzecz jasna najchętniej wybieranym modelem jest typowa czerń, lecz oprócz tego można znaleźć takie obuwie w kolorze białym, zielonym, niebieskim czy czerwonym. Bardzo do zainteresowania trampkami przyczynili się celebryci oraz aktorzy. Wystarczyło, że jakaś ikona mody pokazała się oficjalnie w takich butach na stopach, żeby w ciągu następnych dni sklepowe półki zaczęły być całkiem puste. Być może i ta moda, jak wiele innych, także kiedyś minie, ale klasyczny, czarny model trampek raczej długo będzie noszony przez kolejne pokolenia wielbicieli świetnych butów.