Marynarki o luźnym kroju z pewnością można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru

najnowszy szyk i trendy

Marynarki o luźnym kroju z pewnością można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru

Niemalże każda kobieta przynajmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie włożyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być dopasowany do okazji, jednakże mimo to często nie potrafimy zdecydować się na konkretny zestaw ubraniowy. Badania ujawniają, że zwykle mamy kłopoty przede wszystkim z marynarkami – mnóstwo kobiet zwyczajnie nie ma pomysłu, z czym można je nosić. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są fantastycznym elementem stroju, który na pewno powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz nosić swoją marynarkę lub po prostu nie posiadasz takiej w swojej szafie, wówczas bez wątpliwości powinnaś przejrzeć ten artykuł. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby nabyć marynarki właściwe do Twojej figury. Jeżeli masz wielkie wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wtedy bez wątpienia najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub trochę niżej. Jeśli masz trochę pełniejsze biodra, wtedy niewątpliwie powinnaś postawić na długie marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – sprawdź informacje na shushu.pl.

Marynarki mogą być uszyte z przeróżnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę dżinsową, bez wątpliwości możesz nosić ją na co dzień do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału na pewno najlepiej sprawdzą się przy oficjalnych okazjach – jeśli zostaną połączone z klasycznymi spodniami oraz eleganckimi butami.

Czy uważasz, że w internecie jest niewiele godnych polecania wpisów? Jeśli chcesz odszukać istotnie użyteczny portal, to zalecam ten tekst (https://www.briju.pl/bizuteria/bizuteria-z-motywem-serca).

Marynarki o sportowym kroju bez wątpienia można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru – dodadzą stylizacji odrobinę elegancji. Kiedy posiadasz w swojej szafie tylko marynarki bardzo eleganckie, wówczas na pewno powinnaś dokupić jeszcze taki sportowy model.

Szczególnie dobrze wyglądają takie marynarki jeżeli mają podwinięte rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale jednocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to zdecydowanie bardzo ciekawy element stroju. Kiedy nie masz jeszcze żadnej w swojej szafa, bez wątpienia powinnaś przejść się na zakupy i jakąś kupić – ciepłe swetry zara.