Moda męska na co dzień

najnowszy szyk i trendy

Moda męska na co dzień

Współcześnie panowie mają coraz to większą świadomość jak istotny może być ich wygląd. W poniższym materiale przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi błędami.

Za duże rozmiary (marynarki, koszule, jeansy, bluzy). Wybór nazbyt wielkich rozmiarów w stosunku do rzeczywistej sylwetki, to moim zdaniem najistotniejszy czynnik decydujący o współczesnym postrzeganiu polskich mężczyzn, jako ludzi w workowatych gajerach, koszulach z dużymi fałdami przy pasku bądź kurtach z opadającymi ramionami. Dla mężczyzn w Polsce najistotniejszym czynnikiem decydującym o wyborach zakupowych będzie wygoda – dowiedz się, jak ubrać swojego mężczyznę . Nic nie gwarantuje takiej wygody jak ubranka luźne i zbyt duże. Częstokroć też mężczyźni kupują odzienia z zapasem, bowiem może w najbliższym okresie przytyją? Kłopot ten tyczy się też panów przy kości, którzy są przekonani, iż rzeczy troszkę za duże ukryją ich wady. Niestety jest wprost na odwrót. Zbyt długie spodnie zaburzają naturalne proporcje oraz skracają optycznie nogi. Przetarte brzegi nogawek od szurania po chodniku, to częsty widok na naszych ulicach.
mężczyzna

Autor: AnEternalGoldenBraid
Źródło: http://www.flickr.com
Nieuprasowane, brudne odzienia a także brudne obuwie to także widok nierzadko spotykany.
Niestety z czystością oraz estetyką odzień nie jest u nas tak dobrze jak może się wydawać. Plecak do gajera i kurtka sportowa do gajera. Częsty widok na naszych ulicach: gajer, koszula, płaszcz, półbuty a na ramieniu plecak wz 93 z notebookiem. Plecak jest świetny na eskapady, do szkoły dla młodzi, ale nie do gajera. Warto zainwestować w najprostszą, pojemną torbę lub skórzaną teczkę.
Kurty sportowe to chyba jeszcze częstszy widok niż plecak do gajera. Pół biedy jak kurtka jest długa, jednorodna i bez logotypufabrykanta, ale jeśli jest to kolorowa kurta puchowa ze ściągaczem w pasie jak też wielkim logo na plecach, to już to nie przejdzie – sprawdź, co jest teraz modne. Całoroczny, prosty płaszcz nie jest jakimś wielkim wydatkiem a znamiennie podnosi estetykę całej postaci jak też można go ubrać nie wyłącznie do garnituru.

Koszula z króciutkim rękawem do garnituru a także krawat do koszuli z krótkim rękawem. Eleganckie koszule z krótkimi rękawkami są w Polsce wyjątkowo popularne. Nadzwyczaj modne jest także wkładanie krawata do tychże koszul, szczególnie latem. Innym bardzo często popełnianym w sezonie letnim jest wkładanie skarpetek do sandałów.