Męska odzież na jesienny czas – w co wyekwipować szafę?

najnowszy szyk i trendy

Męska odzież na jesienny czas – w co wyekwipować szafę?

Raz wieje, raz pada. Raz pogodnie, raz ziąb. Oto nasza ładna polska jesień. To kłopotliwa pora roku, szczególnie jeśli idzie o konfekcję.
Często w jesienne poranki lub wieczory będziemy postawieni przed niemałym dylematem – co na siebie założyć, iżby nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli lub by na opak – nie było nam nadto gorąco.

Z drugiej jednak strony jesienny czas to czas, w którym każdy lubujący się w modzie mężczyzna, ma duże pole do popisu ( wskazówek o dzianinie wełnianej na lamalama.pl). Niezbyt duża, a ciągle jeszcze nie ujemna temperatura zapewnia ogromne możliwości w miksowaniu ciuszków, popisywaniu się klasą (lub luzem), prezentowaniu bogatego oraz wyszukanego stylu. Czas letni, w trakcie którego najchętniej wybieramy przewiewny t-shirt – nie zapewnia nam tejże frajdy. To zatem zwłaszcza jesienią należałoby odpowiedzieć na pytanie: co w tym czasie każdy facet winien posiadać w garderobie? W co warto się wyposażyć, ażeby stworzyć optymalną bazę ubrań na każdą okazję a także pogodową ewentualność? Co się rewelacyjnie nosi w obecnym sezonie, a co jest całkowicie ponadczasowe i sprawdza się absolutnie za każdym razem? Furorę robi dzianina futerkowa, z której szyje się kurtki czy płaszcze (sprawdzona dzianina (zobacz wełna parzona na czapki) futerkowa) .
ćwiczenia w odzieży termoaktywnej

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Bez niej w tą porę roku nie obejdzie się. Wybór jest naprawdę obszerny.

Wśród ponadczasowych a także ogromnie męskich katan należałoby wymienić tzw. „pilotkę” (onegdaj analogiczny model należał do ekwipunku amerykańskich pilotów) czy „kurtkę polową” czy motocyklową ramoneskę (w tym momencie robi wielką furorę tak w męskiej, jak i damskiej garderobie). dzianina futerkowa będzie odpowiednia na podszewkę.