Skrótowy przegląd damskich torebek, czyli jak odpowiednio je dobierać i nie oszaleć

najnowszy szyk i trendy

Skrótowy przegląd damskich torebek, czyli jak odpowiednio je dobierać i nie oszaleć

Ten felieton zaczniemy w nieco niestandardowy sposób, a mianowicie od zagadki: jaki element kobiecej garderoby musi bez wyjątku pasować do kozaczków? Lwia większość pań odpowie, że chodzi w tym miejscu o chustkę, ewentualnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z tworzywa sztucznego. Mimo że część projektantów wcale nie sądzi, że buty i torebki mają stanowić bardzo dobrze zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać małych oględzin kobiecych torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba pani, która codziennie wychodzi do pracy, najczęściej ma tylko jeden wzór. To całkiem duża sakwa, która mieści we wnętrzu mnóstwo typowo kobiecych kosmetyków.

Bogate czterdziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane.

Czy prezentowany artykuł Cię zaciekawił? W takim przypadku zobacz odmienny polecany serwis wyposażenie wnętrz wrocław , który także ma absorbujące materiały.

Tego typu materiał jest bowiem niezwykle trwały, czyli taki w sam raz na całodzienne wyjazdy do miejsca zatrudnienia. A poza tym wprawne oraz zawistne oko znajomej z pewnością dostrzeże tak drogi materiał. W taki sposób rzeczona torebka staje się także wyznacznikiem luksusu. Tu więcej dla zainteresowanych: asortyment torbs.

Na wyjątkowe okazje, czyli np. na bal charytatywny, każdej strojnisi przyda się mała torebka zwana kopertówką. Spełnia ona raczej funkcje czysto dekoracyjne, bo maleńkie wnętrze mieści tylko naprawdę niezbędne drobiazgi. Na zdjęciach zamieszczonych w kolorowych czasopismach zobaczymy światowe gwiazdy, które z dumą i z uśmiechem na obliczu kroczą po jasnoczerwonych chodnikach, a w rękach ściskają wspomnianą już tutaj kopertówkę. Ciekawe wpisy: .

Z kolei bizneswomen wolą całkiem odmienne fasony. Ponieważ codziennie panie dyrektor muszą nosić ze sobą kluczowe załączniki, to ich torebki pozostają zarówno pakowne, jak i eleganckie. W trakcie meetingów biznesowych najlepiej wyznaczoną rolę spełnią. Oczywiście będą one uszyte ze skóry, a ich wnętrze bez trudu zmieści nawet parę teczek rozmiaru A4. Takie torebki z oczywistych powodów nie mogą mieć jakichkolwiek ozdób, czyli stalowych łańcuszków ani typowo młodzieżowych kwiatków. W biznesie liczy się profesjonalny wygląd i tylko skromne aktówki damskie mogą zrobić właściwe wrażenie na klientach. A im pozytywniejsze będzie wspomniane wrażenie, tym większym sukcesem skończy się konferencja dla naszej kobiety biznesu. I tym samym dochodzimy do konkluzji, że torebka może pozostawać dobrym kobiecym sojusznikiem.