Tag: fasony

najnowszy szyk i trendy

Jaką sukienkę wybrać na randkę?

Przed randką z ukochanym mężczyzną, wybór sukienki jest dla kobiety najistotniejszą kwestią. Na topie są kobiece sukienki podkreślające kształty i romantyczne i delikatne wersje.

Żakiety Kraków oferuje w interesujących fasonach – zobacz promocje

Powinniśmy wiedzieć w czym nam ładnie

Warto wiedzieć, że wciąż mamy okazję przygotować wiele niesamowitych stylizacji, jeżeli jedynie powiemy, w czym nam ładnie i co powinniśmy zakładać. Z tego powodu właśnie tak istotne będzie to, aby wyszukać własny styl oraz się go trzymać.

Praktyczne sugestie, podpowiadające jak wybrać najlepszą męską koszulę

Twój mężczyzna potrzebuje koszuli na zaplanowaną imprezę? Jeżeli chciałabyś pomóc mu w zakupach, musisz poznać parę przydatnych wskazówek, dzięki którym będzie on najprzystojniejszym facetem na przyjęciu, a ty nie będziesz mogła się na niego napatrzeć.

Co założyć na zabawę weselną? Nie bój się klasycznych barw!

Już od kilku miesięcy trwa sezon ślubny. Każda dziewczyna, która otrzymała zaproszenie na ślub przyjaciół czy kogoś z rodziny z pewnością zastanawia się, co założyć na tę specjalną okazję i jakie trendy rządzą dzisiaj modą weselną.

Facet ciekawie ubrany w pracy i nie tylko

Pojęcie „dress code” zwykle budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast narzekać na ograniczenia, lepiej owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Nagle może się okazać, że to co na pozór blokowało – było genialną lekcją stylu i w przeciwieństwie do kobiet – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Jak to zrobić?

Jakie kurtki są potrzebne przez cały rok?

Kurtki nosimy praktycznie przez pełny rok. Sztuka wyboru właściwej kurtki, która zaspokoi zarówno swoje ochronne, jak i estetyczne zadanie jest niezwykle istotna. Dzisiaj do łask wracają kurtki dżinsowe, jakie zdołają być noszone zarówno jako świetne okrycie wierzchnie, jak i w charakterze marynarki. W sklepach jest różnorodny wybór kurtek damskich, zarówno kurtki zimowe, jak i kurtki dziewczęce wiosenne, doskonałe na wszelkie warunki atmosferyczne.