Moda dla puszystych: Jak się ubierać, ażeby wyglądać zgrabnie?

najnowszy szyk i trendy

Moda dla puszystych: Jak się ubierać, ażeby wyglądać zgrabnie?

Każda dama, która posiada nieco kilogramów za dużo, świetnie wie, jak trudno dopasować sobie odpowiednie kreacje.
W tym miejscu za obszerne, tam zbytnio wąskie; tutaj ciśnie, tam znów odstaje.

A gdy w końcu uda się odnaleźć dobry krój spodni, okazuje się częstokroć, że te są najzwyczajniej niezbyt ładne.

Spodobał Ci się tego rodzaju wpis? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj – ta witryna legginsy czarne damskie także bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

O czym powinnaś pamiętać, gdy Twoja waga odbiega trochę od doskonałości? Przede wszystkim: noś pod odzienie bieliznę modelującą, jaka ukryje wszystkie niechciane fałdki. Za każdym razem wybieraj zabarwienia, które trochę wyszczuplają, a więc czarny jak też granat. Jeżeli uwielbiasz wzory, zrezygnuj z grochów, a zamiast nich wybierz pionowe prążki. Noś też lekkie tkaniny, spódnice plus size z wyższym stanem i obowiązkowo szpilki. Będziesz zdziwiona, jak szczupło możesz wtenczas wyglądać.

gastronomia

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
gorsety
spódnice plus size

Autor: Mebel Rust
Kiedy jesteś nie wysoka, stawiaj na proste kroje, bez ekscentrycznych zdobień czy też falban, które ponadto poszerzyłyby twoją postawę. Wspaniale sprawdzą się przykładowo spodnie w kant, jeansy o prostych nogawkach, koszulowa sukienka, spódnica ołówkowa. Proste kroje nie oznaczają jednak monotonnych odzień oraz uzupełnień. W przypadku, jeśli potrzebujesz wyszczuplić figurę, nie będąc nazbyt wysoką, postaw prędzej na gładkie materiały, jednak w wyraźnych zabarwieniach. Czerń zostaw na szczególne okazje a także zastąp ją raczej ciemnobłękitnym, brązem, butelkową zielenią bądź bordo.

Świetnie sprawdzą się również kontrastujące zabarwienia, które wizualnie podzielą posturę pionowo, dzięki temu na pewno będziesz wyglądać smuklej. Pamiętaj, że buciki na obcasie, to najlepszy twój towarzysz, kiedy jesteś niska oraz puszysta.