Najbardziej widoczne nowości w modzie męskiej na lato 2015 – podsumowanie

najnowszy szyk i trendy

Najbardziej widoczne nowości w modzie męskiej na lato 2015 – podsumowanie

Każda pora roku jest obfita w nowe trendy modowe. Choć wydaje się, że to temat przede wszystkim dla kobiet, nie jest to wcale prawdą, ponieważ równie dużą uwagę przywiązuje się do mężczyzn. Wbrew opiniom stylowych mężczyzn jest rzeczywiście wielu, w związku z czym w żadnym razie nie można ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w ciepłych miesiącach 2015 roku?

Buty sportowe

Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Zdecydowanie najmocniejszym trendem staną się kolory. Do męskich ubrań dołączą pastele lub neony. Na pewno ożywi to stylizacje i za ich pomocą nabiorą one charakteru. Jeżeli jednak kolorowe koszule albo spodnie do nas nie przemawiają niezwykle modnym dodatkiem są obecnie także barwne sportowe buty. Prawidłowo połączone będą wyglądać doskonale zarówno w stylu sportowym, jak również eleganckim. Interesujące będzie na przykład włożenie jeansów, koszuli i właśnie takich butów. Oryginalnie wyglądać będzie także koszulka, marynarka, spodnie (między innymi typu chino) oraz sportowe buty jako dopełnienie.

Dokładnie to pokazuje inny trend tego lata, czyli łączenie stylu formalnego ze sportowym. Nie tylko w sposób, jaki został omówiony powyżej, gdyż inną formą są przykładowo obcięte przed kolano spodnie na kant czy kamizelki, które głównie kojarzone są z garniturem, noszone do casualowej stylizacji. Należy jednak pamiętać, aby style te połączyć umiejętnie, nie popadając ze skrajności w skrajność. Niezwykle powszechnym wzorem będzie krata. Kolorowe koszule, swetry czy kamizelki o wyrazistych kolorach to zdecydowany hit. Mówi się, że moda prawie zawsze wraca i tak naprawdę jest, warto tylko wiedzieć, że często forma trochę się zmienia i jest to zazwyczaj inspiracja. Tu więcej: moda męska w kielcach.

Koszula w kratę

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sezonie interesującym powrotem staną się z pewnością koszulki (zobacz: koszulki z nadrukiem) polo. Do mody męskiej zawitały również mankiety w spodniach oraz ubrania oversize. Niemal bez przerwy króluje jeans, a wiosna lato 2015 to głównie kurtki z tego materiału. Innym okryciem wierzchnim, które na pewno będzie pasować niemalże do każdej stylizacji, będzie ramoneska. Może dodać rockowego pazura, jak również doskonale sprawdzać się w stylu eleganckim. Sprawdź więcej: moda męska w gliwicach.

Tegoroczne trendy dają ogromne pole możliwości i z całą pewnością każdy znajdzie coś najodpowiedniejszego dla siebie. W oglądaniu trendów nie ma nic niewłaściwego. To mnóstwo inspiracji, za pomocą których nasze stylizacje nabiorą charakteru. Należy jednak cały czas pamiętać o tym, że po pierwsze chodzi o to, aby czuć się bardzo dobrze w tym, co na siebie zakładamy. W modzie, tak samo jak w każdej dziedzinie, najistotniejszy jest umiar. Jeśli go zachowamy, na pewno nasze stylizacje będą prezentować się doskonale. Trzeba brać to pod uwagę.