Styl wojskowy – nie jest dla słabych kobiet

najnowszy szyk i trendy

Styl wojskowy – nie jest dla słabych kobiet

Gdy tworzysz dla siebie następną stylizację, nie tylko wybierasz barwy albo kroje, ale też chcesz podkreślić swój charakter. Chcesz, by strój doskonale oddawał to kim jesteś i byś potrafiła w nowej kreacji zwyczajnie czuć się dobrze. Nie zawsze znalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest proste. Głównie wtedy, kiedy skrywasz mocny temperament.

żołnierze

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście w modzie istnieje styl, który pomoże Ci pokazać wewnętrzną siłę.

Sprawdź mój serwis (https://www.briju.pl/bizuteria/beadsy-ogniwa-beads-by-briju) – należy wejść w podany niżej link i w nowym artykule masz możliwość poczytać ekstra wiadomości na ten ciekawy wątek.

To styl wojskowy. Masz zamiar go wybrać? Na pewno opłaca się przynajmniej wypróbować. Oto kilka argumentów za. Po pierwsze, styl wojskowy wygląda naprawdę atrakcyjnie. Właściwie dopasowany strój może perfekcyjnie podkreślić mocne strony Twojej sylwetki. Oczywiście stylizacja taka jest jedynie aluzją do rzeczywistych elementów wyposażenia wojskowego.

Mundur ma wszak przede wszystkim znaczenie praktyczne, a strona wizualna jest stawiana jedynie jako dodatek. Jednak charakteryzacja nie opiera się przecież na tym, by zakładać na siebie pełny ubiór wraz z wyposażeniem żołnierza. Chodząc na co dzień w klasycznych militarnych ubraniach sprawiałabyś raczej komiczne wrażenie. Jeśli chcesz wymyślić dobrą kreację, powinnaś wybrać ubrania, które jedynie są jedynie zbliżone do militarnych.

mali żołnierze

Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com

Może to być właściwy krój albo kolorystyka, choćby typowe barwy typu moro.Kolejna zaleta, jaką niewątpliwie posiada styl wojskowy, to możliwość wyróżnienia się z tłumu. Nie jest to bardzo rozpowszechniony sposób ubierania się, a dowolny element kojarzony z militariami z pewnością łatwo zwróci uwagę przechodniów. Wzbudzi również zachwyt Twoich przyjaciółek. Ubrania wojskowe jesteś w stanie swobodnie łączyć z wieloma elementami klasycznej garderoby. Ponadto jest to rodzaj ubioru, z jakiego jesteś w stanie korzystać o dowolnej porze roku.