Całościowe prace polskich zaawansowanych technologicznie szwalni. Od projektu do pierwowzoru.

najnowszy szyk i trendy

Całościowe prace polskich zaawansowanych technologicznie szwalni. Od projektu do pierwowzoru.

Projektanci odzieży lub wielkie firmy odzieżowe bardzo często poszukują solidnych kontrahentów biznesowych – garbarni, producentów tkanin i szwalni do stałej współpracy. Przez wiele lat decydowano się na zagraniczne szwalnie (Tajwan), przez wzgląd na niższe koszty. Ale teraz następuje odwrót i całkiem sporo firm tekstylnych interesuje się takimi przedsiębiorstwami jak szwalnia odzieży czy garbarnia, by proces produkcyjny w całości realizować w Polsce.

zobacz co możemy dla ciebie uszyć

Autor: gina pina
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz praktycznie każda polska szwalnia odzieży chętnie podejmie współpracę z samodzielnymi projektantami stawiającymi pierwsze kroki na rynku mody, jak i ze spółkami z branży odzieżowej, jakie kończą z produkcją zagraniczną i wracają do kraju, a są już znane na szeroką skalę. Szwalnia odzieży w dobrze wyposażonej pracowni dokładnie skroi i przygotuje do szycia to, co narysuje projektant, nawet jeśli to unikatowe prototypy i nie ma pewności, że wejdą do produkcji. Co więcej, za sprawą nowych technologii i dzięki parkom maszynowym szwalnia Wrocław uszyje złożone pomysły i krótkie serie, rozwinięte i różnorodne kolekcje, oraz pojedyncze egzemplarze, na przykład na potrzeby specjalistycznej sesji zdjęciowej lub wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.
Profesjonalne zaplecze szwalni umożliwia uszycie każdego prototypu, a następnie wprowadzenie go do produkcji – bez drogiego wykorzystania tkanin klienta. Każda szwalnia odzieży stawia obecnie na racjonalne zużycie materiałów i skrupulatnie planuje i oblicza koszty materiałowe dla każdego wzoru i rozmiaru. Szwalnia wykonuje tylko wykrój i odszycie, ale zamówienie materiałów, dopasowanych dodatków krawieckich i tekstylnych należy do zlecającego – poznaj polecaną ofertę szycia ubrań. W przeszłości szwalnie godne polecenia znajdowały się w okolicach Łodzi, obecnie znajdują się one w całym kraju i najłatwiej można je wyszukać wklepując w wyszukiwarce „szwalnia Wrocław”.

Gdy chodzi o koszty, szwalnie każde ze zleceń wyceniają indywidualnie. Ceny zależne są od rodzaju projektu i tkanin, z których konfekcja jest szyta. Cena uzależniona jest również od wielkości zamówienia (a dokładnie ilości sztuk).

Ten link do strony (www.inte.com.pl/) zdziwi Cię niebywale pozytywnie. Znajdziesz tam masę rzetelnych wiadomości. Zatem nie czekaj i wejdź tam!

Wiadomo, iż finansowo korzystniej jest zamawiać większe partie.