Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie elementy garderoby można ze sobą zestawiać?

najnowszy szyk i trendy

Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie elementy garderoby można ze sobą zestawiać?

Spoglądając na ludzi, którzy spacerują po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można uznać, że na pewno jeansy to element garderoby, w który zaopatrzony jest właściwie każdy z nas, zarówno panowie, jak i panie. Co ważne, dostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami świetnie współgrają męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (www) to one również często pojawiają się w rozmaitych stylizacjach. Zauważyć można klasyczne czarno-białe buty, a także buty w jaskrawych kolorach, przykładowo różowe, niebieskie czy miętowe trampki (strona pantofelek24.pl). Wypada podkreślić, że dzisiaj na potęgę stosuje się odważne połączenia.

Absorbuje Cię tematyka omawiana w tym artykule? Przeczytaj oprócz tego także inne zbliżone treści – po prostu wejdź na stronę (https://tmbpolska.pl/brykieciarki/).

Miętowe trampki wcale nie muszą być zakładane wyłącznie w zestawieniu z dresami czy sportowymi spódniczkami. Będą one także bardzo dobrze współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to inny element garderoby, który jest chętnie przez Polaków ubierany. Zainteresowaniem cieszą się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach sklepowych zauważyć możemy przeróżne egzemplarze, zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolor. Okazuje się, że marynarka również może występować w przeróżnych konfiguracjach. Nie ma wątpliwości, że będzie ona świetnie łączyć się ze szpilkami. Jednak trampki również można z nią łączyć, podobnie jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Warto podkreślić, że jeżeli chodzi o obuwie, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że pasują one, co oczywiste, do dresów, strojów sportowych, świetnie komponują się z bardziej formalnymi elementami garderoby, przykładowo sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród ciekawych stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.