Odzież wojskowa z internetowego demobilu

najnowszy szyk i trendy

Odzież wojskowa z internetowego demobilu

Miłośnicy militariów, szkół przetrwania i ludzie uprawiający sporty wojskowe jak ASG czy paintball nierzadko wybierają odzież z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju elementy odzieży, buty wojskowe i sprzęty pochodzące z magazynów wojskowych i od przedsiębiorstw zaopatrujących armię. Charakteryzuje je więc wzór kojarzący się z wojskiem, trwałość wykonania i poręczność.

Odzież militarna

Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju sklepy mają najczęściej postać niewielkiego sklepu, od kilku lat funkcjonuje parę sklepów internetowych sprzedających ubrania wojskowe. Ich oferta jest zbliżona do standardowego sklepu tego rodzaju, jednak wybór sklepu w sieci pociąga za sobą szereg istotnych korzyści.

Dlaczego internetowe sklepy?

Jak w wypadku każdego sklepu specjalistycznego, dostęp do niego może być ograniczony. Takie miejsca zwykle znajdują się na obrzeżach miasta, w ciężkich do znalezienia punktach. Dodatkowo nie ma się pewności co do poziomu personelu i oferowanego towaru. Sieć WWW daje szansę na zweryfikowanie opinii o punkcie, oraz asortymencie, jakim dysponuje.

Torba moro

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Dostępność jest główną zaletą każdego sklepu internetowego, wystarczy wyszukać potrzebną część ubrania i można znaleźć dziesiątki tematycznych sklepów. Za wyborem sklepu w internecie nierzadko przemawiają też niższe ceny, niż w przypadku standardowych sklepów. Sklepy on-line funkcjonują na zupełnie innej zasadzie, niż standardowe sklepy, toteż są w stanie| sobie pozwolić na konkurencyjne ceny.

Jakie rzeczy kupić w demobilu?

Zasadniczym asortymentem tego typu sklepów jest akcesoria wojskowa różnych państw i różnych epok historycznych. Jest to prawdziwa gratka dla ludzi, interesujących się odtwarzaniem historycznych bitew i kolekcjonerów. Ponadto w demobilu można kupić obuwie zimowe czy standardowe spodnie wojskowe we wzór moro. Dużą część asortymentu tworzą także chusty zwane arafatkami i kurtki (kurtki bojówki męskie) w różnorodne wzory wojskowe.

Ponadto w demobilu można kupić również akcesoria niezbędne do przeżycia w trudnym terenie: scyzoryki, noże wojskowe, nieprzemakalne zapałki, tabletki do uzdatniania wody, menażki i dużo innych przydatnych przedmiotów. Elementem popularnym wśród niektórych grup młodzieżowych jest wojskowy plecak typu kostka czy wysokie buty wojskowe.