Czy włosy doczepić można samemu oraz w jaki sposób je pielęgnować?

najnowszy szyk i trendy

Czy włosy doczepić można samemu oraz w jaki sposób je pielęgnować?

Dzisiaj mając krótkie włosy, prędko można to odmienić doczepiając sobie np. piękne loki. Należy się jedynie zastanowić czy dobrać naturalne, czy też syntetyczne. Naturalnie sztuczne są nieco mniej kosztowne, choć naturalne o dużo ładniej wyglądają.
Niektóre kobiety mają rzadkie włosy, ale i one chcą wyglądać pięknie.

Dzisiaj kupimy włosy, które można by doczepić, a co ważne można by je zdjąć w dowolnej sekundzie. Technika doczepiania włosów to mocowanie pasemek wąskich albo szerszych do naszych włosów. Wykonuje się to przy pomocy klipsów na stałe przymocowanych do pasm. Mógłby to wykonać każdy samodzielnie i nie jest niezbędna pomoc fryzjerki. Jeśli zdobędzie się już odrobinę wprawy, zakładanie włosów nie trwa dłużej niż 15 minut. Jeżeli posiadasz rzadkie włosy i ciekawią cię doczepiane włosy sklep, jakiego poszukujesz jest bardzo blisko i jest dostępny w jakimkolwiek momencie, ponieważ mógłby to być sklep wirtualny. Włosy doczepiane można nosić codziennie bądź wkładać je jedynie na bardziej znaczące okazje. Istotnym warunkiem doczepienia włosów jest taka długość naszych, żeby zakrywały klipsy. Najlepsze do doczepiania są włosy dosięgające ramion, choć to naturalnie zależy od decyzji dowolnej dziewczyny. Prawidłowo sprawdzi się także wycieniowana fryzura. Wówczas łatwiej można zasłonić różnice pomiędzy naszymi włosami, a doczepianymi.
okres

Autor: pgc1954
Źródło: http://www.flickr.com
Należałoby wybrać włosy naturalne, jeżeli chcemy, żeby fryzura wyglądała na prawdziwą. Jeśli wybierzemy właściwy kolor, wtedy ciężko będzie odróżnić włosy swoje od doczepianych. Włosy naturalne można poddawać zabiegom prostowania oraz można by zrobić z nimi wszystko, co tylko nam będzie odpowiadać. Włosy naturalne zapewne się nie splączą, natomiast rozmaicie bywa z syntetycznymi.

Zainteresował Cię opisywany wątek? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy wpis (https://www.cudmoda.pl/kategoria/kobieta/na-komunie), który na pewno bardzo Cię zainteresuje. Zobacz!

Wybór długości włosów jest zależny od efektu, jaki chcesz uzyskać. Włosy o długości 50 cm nie wyglądają naturalnie, ponieważ w naturze taka długość występuje nieczęsto. Myć takie włosy trzeba tak często jak swoje.

Jeżeli nosimy je codziennie, należy umyć je raz na tydzień. Zależy to także od tego, czy na doczepiane włosy nanosimy jakiekolwiek kosmetyki. Jeśli tak, to musimy oczywiście myć je częściej. Takie włosy najwłaściwiej pielęgnować przy pomocy kosmetyków do włosów suchych.