Zaczynasz przygodę z tenisem ziemnym? Czy wiesz o czym pamiętać, aby grać coraz lepiej?

najnowszy szyk i trendy

Zaczynasz przygodę z tenisem ziemnym? Czy wiesz o czym pamiętać, aby grać coraz lepiej?

Każdy amator gracz w tenisa powinien mieć w sumie dwie najważniejsze rzeczy. Jedną z nich jest bez wątpienia rakieta do gry w tenisa. Dobrze dopasowana, do konkretnego poziomu i umiejętności, jest niezbędna. To oczywiste. Jednak drugi element jest zazwyczaj pomijany, choć jest bardzo istotny i konieczny, by się rozwijać w dyscyplinie sportu. To obuwie wykorzystywane do tenisa.

tenis

Autor: Harald Deischinger
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiedni wzór butów to niezbędne, żeby móc osiągnąć zupełną stabilność i szansę poruszania się po danej powierzchni. Pewne nawierzchnie mają przypisane wzory podeszwy, więc nie są to jakieś osobiste odczucia, lecz sprawdzone przez zawodników rozwiązania.

Twórcy niestety nie zawsze dodają niezbędną informacje, dla jakiego momentu stopy jest predestynowane wybrane buty. Szczęśliwie są serwisy w sieci, gdzie recenzowany jest sprzęt, tak więc tego typu informacje mamy okazję tam znaleźć (). Warto poszukać wcześnie, czy określony but będzie dobry dla naszych stóp. Przede wszystkim but musi być komfortowy, nie możemy patrzeć na modę czy to jak wyglądamy na korcie.

W opisywanym materiale są z całą pewnością wartościowe informacje, ale wejdź także ten link – ta unikalna strona prezentuje pokrewną kwestię.

To naturalnie ważne, jak się możemy zaprezentować,jednak najważniejsze jest to, jaki poziom gry będziemy prezentować.Jeżeli będziemy mieli odpowiednie buty, to z pewnością taki poziom będzie znaczniejszy. Ale żeby tak było należy dokonać wyboru jak najbardziej wygodne dla naszych stóp obuwie. To w połączeniu z właściwą rakietą tenisową da wspaniałe wyniki. Pamiętajmy o tym, bo często na samym początku możemy się zrazić właśnie takimi związanymi ze sprzętem kwestiami. Szkoda się tym zamartwiać, bo bez wątpienia są t detale.

Autor: Shock Absorber

Ważne detale, ale jednak, bo najistotniejsza jest nasza gra. Sprzęt do tenisa, w tym obuwie dobrze kupować w markowych sklepach z najwyższej jakości sprzętem. Takim sklepem jest na pewno Novasport Spółka Cywilna Piotr Nowacki, gdzie znajdziemy najwyższej jakości sprzęt. I to oczywiście dla rozmaitego stopnia możliwości. Mamy więc sprzęt dla specjalistów i amatorów, dla tych, dopiero zaczną, i tych, co już grają w turniejach. Wielki asortyment, doskonała obsługa i najwyższy znak jakości to zagwarantowanie, że nasze zakupy będą udane.