Poznaj dobroczynną magię kamieni szlachetnych- mały zbiór intrygujących wiadomości

najnowszy szyk i trendy

Poznaj dobroczynną magię kamieni szlachetnych- mały zbiór intrygujących wiadomości

Kamienie są na ogół pięknymi przedmiotami, gdzieś blisko nas, najczęściej w gablocie. Pojmujemy ich piękno, lecz prawda jest taka, że każdy minerał mieści w sobie dość silne pole energetyczne. Otóż to one scalając się ze sobą, kreują wspólne pole energetyczne naszej planety.

czytaj dalej

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
szafir

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Jeśli chodzi o społeczeństwo, to minerały oraz kamienie szlachetne mają nam tak naprawdę sporo do zaoferowania. Są za długo nie cenionym zadatkiem od Ziemi. Oferują niesamowity wpływ na nasze ciała. Skutkiem tego rodzaju oddziaływań jest zdecydowanie postrzegalny przez nas wzrost poziomu siły życiowej. Daje to efektywną protekcję przed chorobami oraz mile nastawia do życia. Łatwiej radzimy sobie z wyzwaniami. Rośnie także nasz intelektualny potencjał. Gdy nasz własny system energetyczny zaczyna rozpadać się się pod uciskiem stresu, prosty, lecz wpływowy rezonans kamieni może pomóc oczyścić jak również wzmocnić osobisty, harmonijny wzorzec zdrowia. Fascynującym przykładem są ametysty, jakie to mają sporą zdolność do oczyszczania z negatywnych uczuć. Samo miano już współgra jego własnościom w uwalnianiu od najróżniejszych uzależnień. Także szafir jest wart podkreślenia, albowiem przynosi szczęście poszukiwaczom i turystom – . Ochrania przed sporymi nieszczęściami.

Obecnie wielu ludzi nosi kamienie (szczególnie kobiety) jako biżuterię, nie wiedząc co tak na prawdę mogą one przenosić do naszego funkcjonowania i jak działać na układ odpornościowy. Jest to tak na prawdę niedoceniana zasobność naszego świata. Wskazane jest aby się zaciekawić tym tematem, albowiem pomimo ślicznego wyglądu skały szlachetne będą mogły dokonać cuda dla naszego organizmu.