Jakiego rodzaju kamień wybrać do pierścionka na zaręczyny, aby pasował do charakteru twojej wybranki?

najnowszy szyk i trendy

Jakiego rodzaju kamień wybrać do pierścionka na zaręczyny, aby pasował do charakteru twojej wybranki?

Jeżeli planujesz zaręczyny, musisz odwiedzić sklep z biżuterią. To właśnie w tamtym miejscu kupisz najpiękniejszą biżuterię, jaka w ten dzień jest konieczna.
Jeżeli Twoja wybranka woli srebro, pierścionek z okazji zaręczyn powinien być zrobiony z białego złota.

Jeśli jednak wybiera złotą biżuterię, bez problemu możesz wybrać pierścionek z żółtego złota. Dwukolorowe złoto jest zalecane paniom, które nie posiadają określonych preferencji w odniesieniu do odcienia złota. Przy wyborze fasonu pierścionka, trzeba zaobserwować jaką biżuterię nosi na co dzień. Mógłbyś wybrać typowy pierścionek z umiejscowionym na środku brylantem, będzie to idealnym wyborem. Brylant w takim fasonie pierścionka, najpiękniej załamuje światło i powoduje, że jego blask jest naprawdę idealny. Typowy wzór daje gwarancję, że wręczany pierścionek spodoba się wybrance.
Modern Elegance – mocne strony kobiety od MOHITO

Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
portfel

Autor: Haltex

dziewczyny

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Dla pań, które lubią większą biżuterię, dobry będzie pierścionek o odważnych kształtach. Może to zostać wzór z pojedynczym kamieniem lub taki, który posiada parę kamieni. Odpowiednim wzorem może zostać wzór z barwnymi kamieniami szlachetnymi otoczony przez brylanty. Jeśli byłaby tego typu możliwość, powinieneś dokładnie zmierzyć rozmiar pierścionka, jaki nosi twoja narzeczona. Mógłbyś także dobrać typ kamienia, jaki idealnie będzie pasował do charakteru twojej narzeczonej. I tak przykładowo szafir jest kamieniem, który ma cechy duchowe oraz umacnia miłość. Wskazany on jest dla pań, które pragną wiedzy i lubią uczyć się nowych rzeczy oraz są zaciekawione otaczającym je światem.

Szafir to kamień, który pomaga skoncentrować myśli oraz wspiera kreatywne myślenie. Rubin natomiast przywraca ochotę do życia i dodaje energii oraz sprawia, że pani przygaszona zaczyna pozytywnie spoglądać na świat.