Dokąd na urlop zagranicę?

najnowszy szyk i trendy

Dokąd na urlop zagranicę?

Dobiegają końca futbolowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany zazwyczaj tworzy się na parę miesięcy przed wyruszeniem w drogę, ale dla zwlekających bez wątpienia zostaną znakomite propozycje w katalogach. Pozostaje pytanie: jaki kierunek obrać i które biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

W 2014 prawie 70 procent obywateli zdecyduje się na urlop w Polsce. To zadowalająca informacja dla tych, którzy chcą zupełnie odpocząć od współobywateli, w poprzednich latach często zauważalnych w zagranicznych kurortach. Patrząc na najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się najwyżej w rankingu. Nietrudno się domyślać, skąd się tu wzięły 3 pierwsze państwa – dotknięte kryzysem kuszą niskimi cenami aprowizacji i pobytu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Sporo obywateli od jakiegoś czasu obawiało się lecieć do państwa piramid. Zmiana ustroju w tym kraju się już unormowała, więc urlopu tam nie należy się już obawiać. Warto spojrzeć do ofert last minute (zobacz: dubaj last minute z niemiec) Egipt może okazać wyśmienitym wyborem tego lata. Zamożniejszym zalecam opcje all inclusive. Egipt w tym roku (kliknij tu) najprawdopodobniej również nie będzie oblegany, dlatego wakacje tam szczerze rekomenduję.

indie, egzotyczne

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wizytując biuro podróży (na przykład: ) powinno się zwrócić uwagę na niedaleki kraj nad morzem Czarnym, który może zaoferować względnie nieduże ceny, fantastyczne widoki i pyszne potrawy. Mowa tu o Bułgarii oczywiście. Zwłaszcza polecam nawiedzić Warnę i Złote Piaski, malownicze nadmorskie kurorty. Propozycje wycieczek możemy dostać zarówno w opcjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż niedoceniana do końca przez świat wakacyjna perełka. Zobacz oferty: