Jakie ubrania powinnyśmy spakować na wakacyjny wyjazd?

najnowszy szyk i trendy

Jakie ubrania powinnyśmy spakować na wakacyjny wyjazd?

Nadchodzący okres wakacyjny to bardzo gorący czas nie tylko dla branży turystycznej, lecz także dla wszelkiego typu sklepów z ubraniami i akcesoriami sportowymi. Kiedy planujemy letnie wyjazdy zwykle powinniśmy się wyposażyć w odpowiedni strój oraz różnorakie rodzaju dodatki, zależne od charakteru naszego urlopu. Trendy z roku na rok się zmieniają, czasami naprawdę ciężko jest za nimi nadążyć. Są jednak pewne sprawdzone sposoby które bez względu na to, gdzie spędzimy wakacje, sprawią iż będziemy wyglądać modnie i wygodnie.

Przede wszystkim liczy się

letnie buty

Autor: Bodie Strain
Źródło: http://www.flickr.com

kolorystyka stylizacji, jakie zamierzamy nosić w czasie urlopu. Bez względu na to, czy udajemy się do ciepłych krajów, czy wybieramy się nad nasze polskie morze, od wielu lat na popularności nie tracą pastelowe kolory. W trakcie wakacji zdecydowanie należy zrezygnować z oficjalnych kolorów takich jak granat, czerń czy szarość. Po pierwsze, niezależnie od tego jak bardzo zwiewny materiał wybierzemy, ciemne barwy zawsze będą sprawiały, iż będzie nam gorąco oraz będziemy się pocić. Ponadto, nie ulega wątpliwości iż czarne czy granatowe ubrania zazwyczaj towarzyszą nam na co dzień w pracy zawodowej. W trakcie urlopu zatem wręcz należy zaznaczać, iż w tym czasie odpoczywamy i wykorzystać to jako okazję do ubierania bardziej kolorowych stylizacji. Pastelowe topy na ramiączkach oraz zwiewne sukienki lub króciutkie szorty są wobec tego jak najbardziej polecane!

wakacje

Autor: fernando butcher
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie ważna jest kwestia obuwia. Planując jakiekolwiek wakacje powinnyśmy położyć duży nacisk na nasz komfort. Dobrze dopasowane sandały to tzw. must have na ciepłe dni. Dobrze jest zainwestować w obuwie dobrej jakości, zrobione ze skóry.

Szukając wartych przeczytania materiałów, kliknij na ten link. Naprawdę zalecamy tą treść, ponieważ ona na pewno również przyciągnie Twój wzrok.

Przy wysokich temperaturach stopy będą nam się jeszcze bardziej pocić, a wszelkie tworzywa sztuczne będą tylko potęgować to zjawisko, co prowadzić może do nieprzyjemnych otarć i odcisków.

Naturalna skóra ma natomiast dobrą zdolność pochłaniania wilgoci oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy, dzięki czemu nie powinnyśmy się obawiać żadnych urazów. Jeśli chodzi o zakryte obuwie na długie spacery po odwiedzanych miasteczkach, to oczywiście nieśmiertelne pozostają wszelkiego typu kolorowe trampki, które pasują prawie do wszystkiego oraz są przewiewne, zobacz – Pantofelek24.

Bez względu zatem na to, czy wybieramy wakacje za granicą, czy w Polsce, powinnyśmy przede wszystkim postawić na kolory i wygodę. Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli chodzi o ubrania czy buty letnie damskie to wybór jest ogromny, a omówione fasony to tylko jedne z wielu dostępnych na rynku – zobacz fakty. Oficjalne żakiety i koszule powinnyśmy na czas urlopu zamknąć szczelnie w szafie, a na upragnionym wyjeździe puścić wodze fantazji i odważyć się na niecodzienne połączenia!