Jak kupować buciki przez Internet

najnowszy szyk i trendy

Jak kupować buciki przez Internet

Dostrzegłaś wymarzoną parę bucików w sklepie internetowym, jednak boisz się, iż bez przymiarki nie dobierzesz idealnego rozmiaru dla siebie? Nie wiesz, w jaki sposób skrupulatnie zmierzyć stopę aby but leżał idealnie? Z naszymi wskazówkami uda Ci się wyselekcjonować buciki w taki sposób, ażeby nie były ani za małe, ani za obszerne.

Z reguły sklepy on-line oferują konsumentom obuwie o typowym rozmiarze, przeto jeżeli nosimy trampki Big Star rozmiar 40 to i taki winnyśmy zadysponować. Najlepiej jednak zmierzyć skrupulatnie rozmiar stopy i sprawdzić z tabelą wymiarów podaną na stronie. Musimy pamiętać, iż zewnętrzna rozciągłość podeszwy ma się nijak do rzeczywistych

nadruk na t-shirt

Autor: Guillaume LARDIER
Źródło: http://www.flickr.com

rozmiarów stopy. Często zapominamy o skontrolowaniu jak szeroka jest stopa, a ma to ogromnie duży wpływ na to, jak będzie ona wyglądać w bucie i decyduje o komforcie noszenia butów. Szerokość stopy zmienia się wraz z temperaturą (zależnie od pory roku od paru mm nawet do kilku cm), a także tego jak długo wystawaliśmy na nogach czy spacerowaliśmy.

Ten proponowany artykuł (http://www.pralnia-warszawianka.pl/cennik) ma podobne informacje na opisywany temat. Koniecznie zobacz to teraz, ponieważ uzyskane informacje zupełnie Cię pochłoną.

Sklepy nierzadko nie podają owego wymiaru, warto więc zapytać wyprzedającego o zmierzenie najszerszego miejsca wkładki. Informacje na ten temat: modne trampki. W jaki sposób prawidłowo zmierzyć stopę? Rozstrzygamy, czy buciki nosić będziemy na bosą stopę czy w skarpetce po czym stawiamy stopę na kartce . Obrysowujemy jej kształt, a następnie mierzymy długość od najdłuższego palucha do najbardziej wysuniętego miejsca, w jakim kończy się pięta. Do uzyskanego wyniku dopisujemy 0,5 do 1 cm. Co jeśli na witrynie producenta mamy połówki rozmiarów dla przykładu 40,5? Tym korzystniej dla nas. Zdołamy dopasować obuwie dokładnie do naszej stopy, co zagwarantuje nam większy komfort użytkowania butów.

Wymiar bucika zmienia się też w zależności od rodzaju obuwia. Sandałki powinny do perfekcji pasować długością do naszej stopy, tak aby nie wyglądały nieładnie. Balerinki, trampki Fila i czółenka rozmiar 39 mogą być odrobinę większe, ażeby nie obcierały pięt i ażeby chodzenie w nich przez dłuższy czas nie powodowało bólu. Szpilki dobieramy także trochę większe, jednak trzeba zachować umiar tak, ażeby bucik dobrze leżał a także nie wyglądał na zbyt duży.
Obojętnie czy nabywamy zdalnie buty czy t-shirty męskie Tommy Hilfiger, zawsze można prosić sprzedawcę o dodatkowe fotografie.

Oferty dostępne pod linkiem: kliknij.