Tag: stopa

najnowszy szyk i trendy

rock pillar jako odpowiednie obuwie do wspinaczki

Wspinaczka to rodzaj sportu do jakiego konieczne są nie tylko muskuły i sprzęt, lecz także zdrowy rozsądek. To nie jedynie trening umysłowy, ale też trening mięśni i jak jakikolwiek sport oddziałuje korzystnie na stan zdrowia. Wspinanie umożliwia wyćwiczyć koordynację motoryczną, wytrzymałość, równowagę, ale rozładowuje również napięcie, naucza skupienia i cierpliwości. Taki rodzaj sportu uruchamia wszelkie mięśnie.

Jak kupować buciki przez Internet

Zauważyłaś wymarzoną parę butów w sklepie internetowym, ale boisz się, iż bez przymiarki nie dobierzesz idealnego rozmiaru ? Nie wiesz, w jaki sposób skrupulatnie zmierzyć stopę by bucik idealnie leżał? Z naszymi poradami uda Ci się wyselekcjonować buciki w taki sposób, by nie były ani za małe, ani za wielkie.

Nadchodzi chłodniejszy czas, przygotuj się porządkując szafę!

Każdy z nas przynajmniej dwa razy do roku gruntownie sprząta swoją szafę. Pierwsze porządki są przeprowadzane na wiosnę, a druga część dzieje się wczesną jesienią. W obu sytuacjach chodzi o to, aby na półkach nie zalegały ubrania, które i tak nie będą przez nas noszone, ponieważ nie pasują do pory roku.

Elegancko i wygodnie – modne obuwie męskie

Mężczyźni także zwracają uwagę na modę, z tego powodu należy uważnie śledzić aktualne trendy. Szukając obuwia dla mężczyzny z klasą należy zdecydować się na buty dobrej jakości, o klasycznym wzorze i sprawdzonej marki. Obuwie męskie Clarks stawia na klasykę, która nawet po upływie paru sezonów wciąż będzie zgodna z modowymi kierunkami.